ORTAOKUL

Sevgili Öğrencilerimiz,

Öncelikle sizleri; eğitimin uzaktan, zaman zaman yüz yüze yapıldığı bu yıl, derslere sabırla devam ettiğiniz, artan bir ivmeyle çalışmalarınızı sürdürdüğünüz, zorluklarla baş ettiğiniz ve her şeye rağmen iki dönemi başarıyla bitirdiğiniz için tebrik ederiz.

Hepimiz biliriz ki, iyi yönetilen krizler, insanların hedeflerini gerçekleştirmeleri için bulunmaz fırsatlar olabilir. Yaşadığınız zorluklar ders çıkarmanıza, çıkarılan dersler ise tecrübe edinmenize vesile oldu. Kazandığınız bu tecrübeyle, gelecek yıl, daha etkin yeni çalışmalar inşa edeceksiniz. Bu süreçte sizleri çok seven öğretmenleriniz olarak yanınızdayız.

Bizler, yaz tatilinde sizleri; sosyal, psikolojik, fizyolojik ve kültürel açıdan geliştirebilecek ve gelecek yıla daha dinamik başlamanıza yardımcı olabilecek kaliteli etkinlikler ve öneriler hazırladık. Her açıdan gelişimizi sağlayacak bu etkinlikler ve öneriler oldukça kıymetlidir. Öğretmenlerimizin neler önerdiğini aşağıdaki baloncuklarda adı yazan sınıf düzeyi ve derse tıkladığınızda görebilirsiniz.

Hepinize iyi tatiller.

Sevil Usta - Rehberlik ve Danışmanlık Birimi

 

 
#
Tamam