• Muhteşem bir Eğitim ve Öğretim. Eşim ve ben; 2 çocuğumuzun da Özel Altın Eğitim'de okuması gururunu yaşıyoruz.

 • Eğitim, disiplin, sevgi, düzen... Bu çizgiyi korumak zor. Ama sayenizde yıllarca bunun mümkün olabildiğini görüyoruz. İyi ki varsınız.

 • İyi ki sizinle yollarımız birleşmiş. Kızım sizinle olmaktan çok mutlu. Samimi ve içten eğitim kadronuza sonsuz teşekkürler... ♥️

 • Çok samimi bir okul. Ailemiz gibi öğretmenlerimiz çok kıymetli, fedakar. Bu özverilerinizden dolayı tüm okul yönetimine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 • Tek kelime ile gerçek bir AİLE.

 • "Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır." (Mustafa Kemal Atatürk) Bu güzel sözün hakkını sonuna kadar veren okul öncelikle çocuklarımıza göstermiş olduğunuz Saygı, sevgi ve değer, öğretmenlerimizin özverili çalışmaları, her anlamda mükemmel eğitiminiz. Sizin gibi bir ailede olduğumuz için şanslıyız. Teşekkür ederiz.

 • Altın Eğitim ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Öğretmenlerimizin göstermiş olduğu ilgi ve eğitimden çok memnunuz. Hepinizi ailemize bekleriz.

 • Çocuklarımı gözü kapalı bıraktığım güven dolu bir okul.iyi ki varsınız ♥️

 • Yurt dışından geldiğimiz için butik okul olarak sizi tavsiye ettiler. Okul bir ticarethane zihniyetinde degil, çok kalabalık bir aile hissi veriyor bize. Okulunuzda yeni veli olmamıza ragmen her şey mutlaka çözüme kavuşturuluyor, çocuğumuz mutlu ve memnun dolayısıyla biz de anne baba olarak memnunuz.

 • Farkınız öğretmen öğrenci ve veli işbirliği ile öğrencileri en yüksek düzeyde yetiştirmeniz ayrıca okulumuzun aile sıcaklığı ortamı içerisinde olması biz velileri çok memnun ediyor. Sevgilerimle...

 • Tarzı ve kültür seviyesi net, eğitim ve öğretime olduğu kadar sanat ve disipline verdiği önem net, her konuda dengeyi yakalayabilen, öğrenciye olduğu kadar veliye yönelik faaliyetlerle etkin ortamlar sunan sıcak mekan=Altın Eğitim. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 • 20 yıldır süregelen ve hala devam eden eğitim-öğretim hayatımda "okulum" dediğim ve bu şekilde benimsediğim yerdir Altın Eğitim. Onu diğer kurumlardan ayıran en büyük neden de budur benim gözümde. 8 yıllık ilköğretim hayatımı geçirdiğim bu kurum benim için sadece bir okul değildi, kendimi ait hissettiğim bir aileydi. Yüksek eğitim kalitesinin dışında, Altın Eğitim öğrencilerine sadece müfredatı iyi bir şekilde öğretmeyi amaçlamaz, onları bir dünya bireyi olarak yetiştirmeye çalışır. Bunu yaparken Atatürkçü ilkeleri gözeterek öğrencilere sanat, bilim ve doğa sevgisi aşılar. Zaten bence bu şekilde yetiştirilen bir çocuk insanlığa fayda sağlayan, çağdaş bir birey olur.

  Şu anda bulunduğum ülkede ve ortamda yadırganmamamda ve benim bu ortama çok rahat ayak uydurabilmemde Altın Eğitim'in büyük bir katkısı olduğunu düşünüyorum. İyi yabancı dil bilgimin temelini atmaları dışında önceden de bahsettiğim gibi beni çağdaş ve uygar bir birey olarak yetiştirdiler. Son olarak, Altın Eğitim sadece iyi bir bilim insanı veya sanatçı yetiştirmez. Bilim insanı yetiştirirken sanatı, sanatçı yetiştirirken de bilimi sevdirir. Bence günümüz dünyasında bilim insanlarını veya sanatçıları da birbirinden ayıran ve diğerlerinden üstün kılan da budur. Altın Eğitim'in sadece Türkiye standartlarında değil dünya standartlarına göre üst düzeyde bir kurum olduğunu düşünüyorum.

  Mezuniyet: 2006 Üniversite: Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik İş Bilgileri: Danimarka Teknik Üniversitesi - Doktora Öğrencisi ve Lund Üniversitesi - Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

 • Öğretmenlerin hepsi öğrencileri birer birey olarak görüp eğitim ve öğretim hayatı boyunca hep destek oldular. Okul bittikten sonra bile iletişimimiz kopmadan devam etti. Atatürkçü eğitim anlayışı ve çağdaş eğitim ile harmanlanmış mükemmel yıllar geçirmeme olanak sağladılar. Kendi çocuğumu gözüm kapalı göndereceğim bir okul ve oğlum büyüdüğünde gideceği okul konusunda hiçbir endişem yok bizler kadar şanslı bir eğitim hayatı olacağından adım gibi eminim.

  Mezuniyet: 2007 Üniversite: Erciyes Üniversitesi Çevre Mühendisliği İş Bilgileri: NCH Teknik Satış Uzmanı olarak çalışmaktadır.

 • Okuldan çok ikinci bir evde gibi hissediyordum, bambaşka bir samimiyetle şekillendi eğitim hayatım. 13 sene boyunca karakterimin şekillenmesinde çok büyük bir rol oynadınız kendimi keşfetmemi sağladığınız için teşekkür ederim.

  Mezuniyet: 2016 Üniversite: İ. D. V. Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü

 • Altın Eğitim'de okumak Altın Eğitimli olmak bugün birçok eğitim kurumunda başarılamayan işleri bașarabilmek, öğrenmeye açık olmak, dünyaya daha geniș pencerelerden bakmak kısacası gerçek bir dünya insanı olmak demektir. Bütün bunları gerçekleştirmek için insan güven duyduğu bir ortama güven duyduğu insanlara ve cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyar diğer bir deyișle aile ortamı ister. Bu okulda gerçek bir aile ortamı her açıdan mevcut. Öncelikle biricik öğretmenlerimiz... Hepsi bizlere her zaman sevgi ve șefkat ile yaklaşıp kimi zaman derdimize kimi zaman sevinçlerimize ortak oldular. Aynı zamanda böylesine güzel ve bir olmuş bir sınıfa gelmek ve bu sınıfta eğitimimi tamamlamak benim için büyük bir şanstı. Altın Eğitim gerçekten bütünüyle altın kalpli insanlarla dolu. Bu da Altın Eğitim'in büyük ve güzel bir aile olması demek. Bu güzel ailenin bir parçası olmak hala bu aileden olmak çok güzel. Bana kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler.

  Mezuniyet: 2016 Üniversite: Tobb ETÜ Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği

 • Sevgili Altın Eğitim Okulları Ailesi,

  Kızımızı, okulunuza kaydettirmemiz gündeme geldiğinde bizim için başlangıçta belirleyici olan, okulunuzun herkesçe bilinen bir çizgisinin olması ve fiziki yakınlığı olmuştu. Ancak; daha okul kapısından girerken bizlere gösterilen güler yüz ve ilgi, çalışanlar arasındaki uyumun yanında çalışanların okulu sahiplenme düzeylerinin yüksekliği ve okulu gezerken koridorlarda gördüğümüz öğrenci çalışmaları doğru yerde olduğumuz düşüncesini güçlendirmiştir. Bir dönemi sizlerle geçirdikten sonra okulunuza ait bazı gözlemlerimizi paylaşmak isteriz.

  Bunlar; çalışanlarınızın öğrencilerin yanında biz velileri de tanıyıp bizlere isimlerimizle hitap etmeleri ve bizlerle de yakından ilgilenmeleri, öğretmenlerinizin işlerini yaparken büyük bir çaba göstermeleri ve öğrenci merkezli eğitime önem vermeleri, yöneticilerin sabırla eğitimde kaliteyi artırma yönündeki çabaları bizi derinden etkilemiştir. Öğrencilerle ilgili basit sorunların çözümünde bile çalışanlar tarafından yapılan işbirliği bizlere bir eğitim kurumundan çok, mutlu bir aile ortamı izlenimini vermiştir. Bu mutlu aile ortamının sağlanmasında, yıllar önce okul kurucunuz Şebnur Altın'ın, okulunuzun temellerini sağlam atma yönündeki emeğinin ve bugün bayrağı teslim alan oğlu Tolga Özdemir'in bu sağlam temeller üzerinde ilerleme ve yükselme yönündeki çabasının büyük etkisi olduğunu belirtmekte yarar vardır.

  Bu mutlu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Altın Eğitim Okulu Ailesine teşekkürler, sevgiler...

 • Her şeyden önce çocuğumuz okula severek gidiyor. O servisteyken de, yemekteyken de, okuldayken de aklımız onda kalmıyor. Güvenliğine ve sağlığına özen gösteriliyor. Her sabah okulda servisten indiğinde öğretmenleri ve müdürü tarafından sıcak bir şekilde karşılanıyor.

  Gelişimiyle ilgili olumlu olumsuz bilgi bizimle paylaşılıyor. Küçük bir okul, herkes birbirini tanıyor, birbirine özen gösteriyor. Bir çocuğun, kalabalıkta kocaman bir okulda kaybolmaması büyük bir avantaj. Çocuğum okulda değerli olduğunu hissediyor. Çocukla iletişim için çaba harcanıyor. Pek çok özel okulla görüştük ve iki özel okul deneyimimiz oldu.

  Altın Eğitim Okulları, ticarethane değil, bir eğitim yuvası. Bu, günümüzde az rastlanır bir yaklaşım. Ayrıca eğitimde yeni yaklaşımları ve teknolojileri takip eden ve bunlardan heyecan duyan bir eğitim kadrosu var. Çocuklarımız kendi sınıf ve gelişim düzeylerine göre başarılılar ama bu başarı, delice bir stres ve öğrencileri yarıştırarak değil öğrenmeyi sevdirerek, çocukların kendi gelişim zamanlarında, hünerli eğitimcilerin dikkatiyle sağlanıyor.

 • Öncelikle bir butik okul, tüm okul yönetici ve öğretmenlerinin her öğrenci hakkında fikir sahibi olduğu, her bireyine örgün, aynı zamanda yaygın eğitim veren, onu hayata hazırlama amacı güden laik demokratik, çağdaş, yöneticilerinin idealist olduğu ortamı sıcak hür bir okul.

 • Okulda, Öğretimde, Eğitimde;

  Kalite, Başarı, Güven,
  Güvenlik, Nitelik, İçtenlik, Mükemmellik,
  Altın Eğitim'de.

 • İlkeli, içten,güvenilir. Her çocuğu kendi çocuğu gibi gören, akademik olarak üst düzey bir kurum.

 • Altın Eğitimin farkını en çok hisseden velilerden biri oldugumuzu düşünüyorum. İilkokul birinci sınıfın ilk dönemini başka okulda okuyan oğlumuz ikinci dönem Altın Eğitimde deneme dersine girdi. Öğleden sonra eski okuluna götürmek için geldiğimde ısrarla ayrılmak istemeyişi beni hala duygulandırır. O günü Altın Eğitimde tamamlamıştı.

  Çocuğumuz için aldığımız en doğru kararlardan biridir. Bir aile gibi içine çekti bizi. Sadece çocuğumuzu değil bizleri de eğitmesi, diğer okullardan farkı ve üstünlüğüdür. Sizlerle tanıştığımız için çok şanslı ebeveynler olduğumuzu biliyoruz. Teşekkürler.

 • Küçük okulumuzda kocaman bir aileyiz biz

 • Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş eğitim anlayışıyla çocuklarımıza şekil veriyorsunuz, her öğrencinin öğrenme stilini anlamaya çaba gösteren ve gerektiğinde teorik yönden desteğini esirgemeyen eğitimcilerle çalışıyorsunuz. Çocuklarımıza güvenli ve huzurlu bir eğitim atmosferi sağladığınız için teşekkür ediyorum.

 • Çocuklarının kesinlikle emin ellerde olduğunu bilmek bir anne baba için paha biçilemez. Her gün her defasında ne kadar doğru karar verdiğimizi düşünmekte çok huzur verici. Çizgisi net. Anasınıfındaki çocuğum okula gidemediğinde dakikalarca ağlıyorsa, 6.sınıftaki çocuğum her gün okulda mutlu olduğunu, öğretmenlerinin ilgisini anlatıyorsa işte orası Altın Eğitim ve doğru adrestir

 • Değerli Altın Eğitim Ailesi;

  Öncelikle birçok duyguyu birada yaşadığımız başarı, emek ve özveri ile geçen 2015-2016 yılı eğitim dönemi için bütün Altın Eğitim çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2013 Mayıs ayında kızımızın 3 sınıf kaydı için ilk görüşmemize geldiğimizde saat 16.15 de görüşmeyi gerçekleştirdiğimiz okulun kurucu yardımcısının "görüşmeye 15 dakika ara verelim çocuklarımı evlerine yollayacağım" sözü ile şaşırdık. Okulun bahçesine çıktığımızda servislerın geldiğini ve okul kurucu yardımcısının diğer görevli öğretmenlerle birlikte tek tek çocukları servise bindirdiğini vedalaştığını gördük.

  O an karar verdik ve kayıt yaptırdık. 3 yıl geçti Mayıs 2016 da okulumuzun Bilim fuarına gittiğimizde kurucu yardımcımız yine kapıda ve ilkokuldan fuar için ortaokul binamıza gelecek çocukların servisini bekliyordu. Özveri emek ve güven ortamını bu kadar sürdürülebilir bir şekilde uygulamanız biz veliler için çok anlamlı. Bizi çok etkileyen diğer bir konuda öğretmen öğrenci ilşkileri. Öğrenciye özgüven aşılayan çağdaş insan olmaları için çaba sarf eden tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.

  Matematik Öğretmenimizin kızımıza "seninle beraber öğrenmeyi öğreneceğiz" telkini ve sınıf öğretmeninin yıl sonunda karne yorum bölümüne "bu sene çabalamanın başarını getirdiğini gördün" yazıp 11 yaşında bir çocuğa yaşamın temel ilkelerini aktarmaları bizi çok mutlu etti. Bu vesile katıldığımız, asla ticari kaygısı olmadan iyi insan yetiştirmek için var gücü ile çabalayan Altın Eğitim Ailesinin tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

 
#
Tamam