• "Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır." - Mustafa Kemal Atatürk

  Bu güzel sözün hakkını sonuna kadar veren okul, öncelikle çocuklarımıza göstermiş olduğunuz saygı, sevgi ve değer, öğretmenlerimizin özverili çalışmaları, her anlamda mükemmel eğitiminiz. Sizin gibi bir ailede olduğumuz için şanslıyız. Teşekkür ederiz.

 • Çok sıcak bir ortam.Mükemmel bir yönetim ve idari kadrosu var. Başarılarının devamını diliyorum…

 • İyi ki dediğim okullardan biri.

 • En iyi okul. Aynı anda hem butik hem kurumsal avantajı. İletişim ve idare sıfır sorun. Tüm kadrosu samimi ve güvenilir. Memnuniyetle bitiriyoruz.

 • Sımsıcak, güven veren, A'dan Z'ye tüm ekip olarak gelişime her daim açık ve gerçekten emek veren çocuklara bir birey olarak değer veren tüm öğretmenlerin, tüm çocukları tanıdığı ve ilgi ve alakalarını eksik etmediği, pandemide dahi eksik bilgili konu açığı olan çocuk olmaması adına çok ciddi performans sergileyen evimiz ailemizdir güzel okulumuz.

 • Muhteşem bir Eğitim ve Öğretim. Eşim ve ben; 2 çocuğumuzun da Özel Altın Eğitim'de okuması gururunu yaşıyoruz.

 • Eğitim, disiplin, sevgi, düzen... Bu çizgiyi korumak zor. Ama sayenizde yıllarca bunun mümkün olabildiğini görüyoruz. İyi ki varsınız.

 • İyi ki sizinle yollarımız birleşmiş. Kızım sizinle olmaktan çok mutlu. Samimi ve içten eğitim kadronuza sonsuz teşekkürler... ♥️

 • Çok samimi bir okul. Ailemiz gibi öğretmenlerimiz çok kıymetli, fedakar. Bu özverilerinizden dolayı tüm okul yönetimine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 • Tek kelime ile gerçek bir AİLE.

 • Altın Eğitim ailesinin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Öğretmenlerimizin göstermiş olduğu ilgi ve eğitimden çok memnunuz. Hepinizi ailemize bekleriz.

 • Çocuklarımı gözü kapalı bıraktığım, güven duyduğum, çocuklarımın mutlu olduğu, aile gibi olduğumuz butik okul.

 • 20 yıldır süregelen ve hala devam eden eğitim-öğretim hayatımda "okulum" dediğim ve bu şekilde benimsediğim yerdir Altın Eğitim. Onu diğer kurumlardan ayıran en büyük neden de budur benim gözümde. 8 yıllık ilköğretim hayatımı geçirdiğim bu kurum benim için sadece bir okul değildi, kendimi ait hissettiğim bir aileydi. Yüksek eğitim kalitesinin dışında, Altın Eğitim öğrencilerine sadece müfredatı iyi bir şekilde öğretmeyi amaçlamaz, onları bir dünya bireyi olarak yetiştirmeye çalışır. Bunu yaparken Atatürkçü ilkeleri gözeterek öğrencilere sanat, bilim ve doğa sevgisi aşılar. Zaten bence bu şekilde yetiştirilen bir çocuk insanlığa fayda sağlayan, çağdaş bir birey olur.

  Şu anda bulunduğum ülkede ve ortamda yadırganmamamda ve benim bu ortama çok rahat ayak uydurabilmemde Altın Eğitim'in büyük bir katkısı olduğunu düşünüyorum. İyi yabancı dil bilgimin temelini atmaları dışında önceden de bahsettiğim gibi beni çağdaş ve uygar bir birey olarak yetiştirdiler. Son olarak, Altın Eğitim sadece iyi bir bilim insanı veya sanatçı yetiştirmez. Bilim insanı yetiştirirken sanatı, sanatçı yetiştirirken de bilimi sevdirir. Bence günümüz dünyasında bilim insanlarını veya sanatçıları da birbirinden ayıran ve diğerlerinden üstün kılan da budur. Altın Eğitim'in sadece Türkiye standartlarında değil dünya standartlarına göre üst düzeyde bir kurum olduğunu düşünüyorum.

  Mezuniyet: 2006 Üniversite: Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik İş Bilgileri: Danimarka Teknik Üniversitesi - Doktora Öğrencisi ve Lund Üniversitesi - Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.

 • Öğretmenlerin hepsi öğrencileri birer birey olarak görüp eğitim ve öğretim hayatı boyunca hep destek oldular. Okul bittikten sonra bile iletişimimiz kopmadan devam etti. Atatürkçü eğitim anlayışı ve çağdaş eğitim ile harmanlanmış mükemmel yıllar geçirmeme olanak sağladılar. Kendi çocuğumu gözüm kapalı göndereceğim bir okul ve oğlum büyüdüğünde gideceği okul konusunda hiçbir endişem yok bizler kadar şanslı bir eğitim hayatı olacağından adım gibi eminim.

  Mezuniyet: 2007 Üniversite: Erciyes Üniversitesi Çevre Mühendisliği İş Bilgileri: NCH Teknik Satış Uzmanı olarak çalışmaktadır.

 • Okuldan çok ikinci bir evde gibi hissediyordum, bambaşka bir samimiyetle şekillendi eğitim hayatım. 13 sene boyunca karakterimin şekillenmesinde çok büyük bir rol oynadınız kendimi keşfetmemi sağladığınız için teşekkür ederim.

  Mezuniyet: 2016 Üniversite: İ. D. V. Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü

 • Altın Eğitim'de okumak Altın Eğitimli olmak bugün birçok eğitim kurumunda başarılamayan işleri bașarabilmek, öğrenmeye açık olmak, dünyaya daha geniș pencerelerden bakmak kısacası gerçek bir dünya insanı olmak demektir. Bütün bunları gerçekleştirmek için insan güven duyduğu bir ortama güven duyduğu insanlara ve cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyar diğer bir deyișle aile ortamı ister. Bu okulda gerçek bir aile ortamı her açıdan mevcut. Öncelikle biricik öğretmenlerimiz... Hepsi bizlere her zaman sevgi ve șefkat ile yaklaşıp kimi zaman derdimize kimi zaman sevinçlerimize ortak oldular. Aynı zamanda böylesine güzel ve bir olmuş bir sınıfa gelmek ve bu sınıfta eğitimimi tamamlamak benim için büyük bir şanstı. Altın Eğitim gerçekten bütünüyle altın kalpli insanlarla dolu. Bu da Altın Eğitim'in büyük ve güzel bir aile olması demek. Bu güzel ailenin bir parçası olmak hala bu aileden olmak çok güzel. Bana kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler.

  Mezuniyet: 2016 Üniversite: Tobb ETÜ Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği

 • Her şeyden önce çocuğumuz okula severek gidiyor. O servisteyken de, yemekteyken de, okuldayken de aklımız onda kalmıyor. Güvenliğine ve sağlığına özen gösteriliyor. Her sabah okulda servisten indiğinde öğretmenleri ve müdürü tarafından sıcak bir şekilde karşılanıyor.

  Gelişimiyle ilgili olumlu olumsuz bilgi bizimle paylaşılıyor. Küçük bir okul, herkes birbirini tanıyor, birbirine özen gösteriyor. Bir çocuğun, kalabalıkta kocaman bir okulda kaybolmaması büyük bir avantaj. Çocuğum okulda değerli olduğunu hissediyor. Çocukla iletişim için çaba harcanıyor. Pek çok özel okulla görüştük ve iki özel okul deneyimimiz oldu.

  Altın Eğitim Okulları, ticarethane değil, bir eğitim yuvası. Bu, günümüzde az rastlanır bir yaklaşım. Ayrıca eğitimde yeni yaklaşımları ve teknolojileri takip eden ve bunlardan heyecan duyan bir eğitim kadrosu var. Çocuklarımız kendi sınıf ve gelişim düzeylerine göre başarılılar ama bu başarı, delice bir stres ve öğrencileri yarıştırarak değil öğrenmeyi sevdirerek, çocukların kendi gelişim zamanlarında, hünerli eğitimcilerin dikkatiyle sağlanıyor.

 • Değerli Altın Eğitim Ailesi;

  Öncelikle birçok duyguyu birada yaşadığımız başarı, emek ve özveri ile geçen 2015-2016 yılı eğitim dönemi için bütün Altın Eğitim çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2013 Mayıs ayında kızımızın 3 sınıf kaydı için ilk görüşmemize geldiğimizde saat 16.15 de görüşmeyi gerçekleştirdiğimiz okulun kurucu yardımcısının "görüşmeye 15 dakika ara verelim çocuklarımı evlerine yollayacağım" sözü ile şaşırdık. Okulun bahçesine çıktığımızda servislerın geldiğini ve okul kurucu yardımcısının diğer görevli öğretmenlerle birlikte tek tek çocukları servise bindirdiğini vedalaştığını gördük.

  O an karar verdik ve kayıt yaptırdık. 3 yıl geçti Mayıs 2016 da okulumuzun Bilim fuarına gittiğimizde kurucu yardımcımız yine kapıda ve ilkokuldan fuar için ortaokul binamıza gelecek çocukların servisini bekliyordu. Özveri emek ve güven ortamını bu kadar sürdürülebilir bir şekilde uygulamanız biz veliler için çok anlamlı. Bizi çok etkileyen diğer bir konuda öğretmen öğrenci ilşkileri. Öğrenciye özgüven aşılayan çağdaş insan olmaları için çaba sarf eden tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.

  Matematik Öğretmenimizin kızımıza "seninle beraber öğrenmeyi öğreneceğiz" telkini ve sınıf öğretmeninin yıl sonunda karne yorum bölümüne "bu sene çabalamanın başarını getirdiğini gördün" yazıp 11 yaşında bir çocuğa yaşamın temel ilkelerini aktarmaları bizi çok mutlu etti. Bu vesile katıldığımız, asla ticari kaygısı olmadan iyi insan yetiştirmek için var gücü ile çabalayan Altın Eğitim Ailesinin tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

 
#
Tamam