Blog

Zaman Akıp Giderken

08 May 2017 By In Blog style

Hiç düşündünüz mü? Zaman nasıl bu kadar hızlı geçiyor, saniyeler nasıl da böylesine akıp gidiyor, hiç bitmesin istediğimiz günler nasıl oluyor da bir anda geceye bürünüyor?

Tekrar yaşamak istediğimiz onlarca anı, bir kez daha görmek istediğimiz o kadar yer, yeniden hissetmek istediğimiz yüzlerce duygu,eskisi gibi yanımızda olmasını istediğimiz birkaç insan... Hepsi akıp giden zamanla birlikte geçmişe gömülüyor ve kimsenin gücü geri getirmeye yetmiyor.

Zaman kavramı bu kadar acımasızken; anların,insanların, günlerin, saatlerin, hatta dakikaların bile kıymetini bilmemiz gerekiyor. Çünkü belki de hiçbir zaman o anki kadar mutlu olamayacağız, belki hiçbir gün o andaki fırsatı bir daha bize sunamayacak, belki o insan bir daha geri gelmeyecek. Ama en önemlisi de, hayat bir daha kendisine yön vermemize asla izin vermeyecek.

İşte bu yüzden, elimizdeki zamanı geçirebileceğimiz en mutlu, en verimli, en iyi ve yanımızdaki insanların; elimizdeki fırsatların değerini bilerek geçirmektir. Çünkü belki de bir anda, her şey için çok geç olabilir.

 

Okunma 736 defa
Yorum eklemek için giriş yapın

İletişim

  • Telefon: +90 (312) 282 08 08

Sosyal Ağlar

Sosyal ağlardan bize ulaşmak için

 

Buradasınız: Home Blog Zaman Akıp Giderken