Genel

VELİ VE ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU ATÖLYELERİMİZ

hobi atolye 1

 

Değerli velilerimiz,

Sizler ve öğrencilerimize yönelik farklı beceri ve ilgi alanlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz atölyelerimizle günlük koşuşturmalardan uzak kendinize hemde çocuğunuza zaman ayırmanızı hedefledik.

Bu çalışmalar ile ilgili detay bilgiler:

Veli Atölyeleri

* 7-19 Yaş Aile Eğitimi Atölyesi - Çocuklarınızla belirtilen yaş grubu aralığında zamanın gerektirdiği beklentiler göz önünde bulundurularak sağlıklı iletişimler ve paylaşımlarda bulunmak üzere Rehberlik servisimiz tarafından uygulanan bir eğitimtir. 8 haftalık sertifikalı bir programdır. Çarşamba günleri öğleden sonra yapılmaktadır. Katılım ücretsizdir.

* Bilişim Teknolojileri Atölyesi - Temel bilgisayar kullanımı ve Office programları eğitimi içerir. Cumartesi günleri 10:00-11:30 saatleri arasında yapılmaktadır. ücretsizdir.

* Resim Atölyesi - Farklı resim yapma tekniklerini kapsayan bu atölyemiz Cumartesi günleri 10:00-11:30 saatleri arasında Güzel Sanatlar Lisemiz bünyesinde yapılmaktadır. Katılım ücretsizdir.

* İngilizce Konuşma Atölyesi - Günlük hayatınızda veya iş hayatınızda İngilizce konuşma becerilerini arttırmaya yönelik native speaker ile yaptığımız atölyemizdir. 2 haftada bir Cumartesi günleri 10:00-11:30 saatleri olup katılım ücretsizdir.

* Yaratıcı Drama  Atölyesi - Bireyi etkin, katılımcı ve her şeyden önce “yaratıcı” kılmayı amaçlayan bir sanat eğitimi etkinliğidir. Cumartesi günleri 10:00-11:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Katılım ücretsizdir.

* Yoga - Ruh ve bedeninizi dinlendireceğiniz Yoga Atölyeleri Cumartesi günleri 11:00-12:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Katılım ücretlidir.

Öğrenci Atölyeleri

* Mutlu Çocuk, Mutlu Aile Atölyesi çocuklarınızla birlikte katılabileceğiniz tek seferlik eğitimdir, ayda bir kere Cumartesi günü 2 saat olarak uygulanır. Atölye ücreti aile başı 150 TL'dir.

Eğitimin amacı: Anne, baba, çocuk arasında etkili iletişim kanallarının açılmasıdır.

* Kumda Oyun ve Masal Etkinlikleri Atölyeleri yaş gruplarına göre ayrılarak, Eğitimde Oyun Etkinlikleri Danışmanımız tarafından raporlanarak veliye bilgi verilecektir.

Eğitimin amacı fiziksel olarak

- El kaslarının ve parmak kontrolünün gelişimini sağlamak,
- Bacak ve kol kaslarının gelişimini sağlamak,
- El-göz koordinasyonunun gelişimini sağlamak,

zihinsel olarak

- Algı gelişimini sağlamak,
- Neden-sonuç ilişkisini gözlemlemeyi sağlamak,
- Hayal dünyalarını geliştirmek,
- Bakış açılarını geliştirmektir.

Hafta içi okul sonrasında yapılacak çalışmalar 1 hafta Kum Oyunu 1 hafta Masal Etkinlikleri olarak toplam 4 hafta sürecektir. Atölye ücreti 200 TL'dir

* WISC-R Zeka Testi, çocuğun farklı alanlardaki yeteneklerini ölçer, zihinsel gelişimi ile ilgili bilimsel sonuçlar verir. Görsel-algısal, görsel-motor becerilerini ölçer. WISC-R, velinin isteğine bağlı olarak uygulanacaktır. Test ücreti 300 TL'dir.

Tüm çalışmalar okulumuz öğretmenleri tarafından verilir.

okul sec imi1okul sec imi2okul sec imi3okul sec imi4okul sec imi5okul sec imi6okul sec imi7

 

Okulda, Öğretimde, Eğitimde;

Kalite,
Başarı,
Güven,
Güvenlik,
Nitelik,
İçtenlik,
Mükemmellik,
Altın Eğitim'de.

Dr. Şenol HOROZOĞLU


Öncelikle bir butik okul, tüm okul yönetici ve öğretmenlerinin her öğrenci hakkında fikir sahibi olduğu, her bireyine örgün, aynı zamanda yaygın eğitim veren, onu hayata hazırlama amacı güden laik demokratik, çağdaş, yöneticilerinin idealist olduğu ortamı sıcak hür bir okul.

Ahmet Necati YEŞER


Deneyimli, bilinçli, son derece kaliteli ve yıllardır değişmeyen eğitim kadrosuyla sadece çocukları değil velileri de geliştiren okul.

Betül TOPUZOĞLU


Altın Eğitim, kocaman avlunun içinde yaşayan kalabalık bir aile gibidir. 

Güngör ERDOĞAN


Altın eğitimin farkını en çok hisseden velilerden biri oldugumuzu düşünüyorum. İilkokul birinci sınıfın ilk dönemini başka okulda okuyan oğlumuz ikinci dönem Altın Eğitimde deneme dersine girdi. Öğleden sonra eski okuluna götürmek için geldiğimde ısrarla ayrılmak istemeyişi beni hala duygulandırır. O günü Altın Eğitimde tamamlamıştı. Çocuğumuz için aldığımız en doğru kararlardan biridir. Bir aile gibi içine çekti bizi. Sadece çocuğumuzu değil bizleri de eğitmesi, diğer okullardan farkı ve üstünlüğüdür. Sizlerle tanıştığımız için çok şanslı ebeveynler olduğumuzu biliyoruz. Teşekkürler.

Özcan FİLİZ


Çocuğum çok mutlu. Bu bana çok şey ifade ediyor. Bilime ve eğitime insana değer veren kolej,  ayrıca müşteri hissi yok. Çok araştırdık; Eryaman'da hatta Ankara'da Cumhuriyet ilke ve değerlerine, bilime, insana değer veren çok müstesna bir iki kolejden biri. Öğretmen yönetim ve çalışanlarıyla seçkin. İYİ Kİ ALTIN EĞİTİM VAR VE TEK. ÜLKEMİZİN BİZİM VE DÜNYANIN UMUDUSUNUZ. ŞAKA DEĞİL GERÇEK BU. FARK YARATAN OKUL. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Gamze SOLAK


Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün  çağdaş eğitim anlayışıyla çocuklarımıza şekil veriyorsunuz, her öğrencinin öğrenme stilini anlamaya çaba gösteren ve gerektiğinde teorik yönden desteğini esirgemeyen eğitimcilerle çalışıyorsunuz. Çocuklarımıza güvenli ve huzurlu bir eğitim atmosferi sağladığınız için teşekkür ediyorum.

Gülşah KÖK


 

Köklü, sakin, disipline önem veren ve tecrübeli eğiticileri olan bir eğitim kurumu olması nedeniyle tercih ettik. Ticari menfaatleri ikinci planda bırakması fark yaratmaktadır.

Zafer Yaman


 

Her şeyden önce çocuğumuz okula severek gidiyor. O servisteyken de, yemekteyken de, okuldayken de aklımız onda kalmıyor. Güvenliğine ve sağlığına özen gösteriliyor. Her sabah okulda servisten indiğinde öğretmenleri ve müdürü tarafından sıcak bir şekilde karşılanıyor. Gelişimiyle ilgili olumlu olumsuz bilgi bizimle paylaşılıyor. Küçük bir okul, herkes birbirini tanıyor, birbirine özen gösteriyor. Bir çocuğun, kalabalıkta kocaman bir okulda kaybolmaması büyük bir avantaj. Çocuğum okulda değerli olduğunu hissediyor. Çocukla iletişim için çaba harcanıyor. Pek çok özel okulla görüştük ve iki özel okul deneyimimiz oldu. Altın Eğitim Okulları, ticarethane değil, bir eğitim yuvası. Bu, günümüzde az rastlanır bir yaklaşım. Ayrıca eğitimde yeni yaklaşımları ve teknolojileri takip eden ve bunlardan heyecan duyan bir eğitim kadrosu var. Çocuklarımız kendi sınıf ve gelişim düzeylerine göre başarılılar ama bu başarı, delice bir stres ve öğrencileri yarıştırarak değil öğrenmeyi sevdirerek, çocukların kendi gelişim zamanlarında, hünerli eğitimcilerin dikkatiyle sağlanıyor.

Hilal K.


Çocuğumuz yurt dışından geldiği için butik okul olarak sizi tavsiye ettiler. Okul bir ticarethane zihniyetinde değil, çok kalabalik bir aile hissi veriyor bize. Okulunuzda yeni veli olmamıza rağmen her şey mutlaka çözüme kavuşturuluyor, çocuğumuz mutlu ve memnun dolayısıyla biz de anne baba olarak memnunuz.

Figan Erçevik


Çocukları kendileriyle barışık, yeniliklere açık, mutlu bireyler olması yönünde eğitim veren bir kurum arayışında Altın Eğitimi tercih ettim. Zaman geçtikçe bilimsellikten ödün vermeyen, öğretmenleri büyük bir özveriyle çalışan, çağın gerektirdiği teknolojiye ayak uyduran öğrenciler yetiştirmeyi kendine amaç edinen bir kurum olduğunu net bir şekilde gözlemledim. Teşekkürler Altın Eğitim.

Zuhal Erdem


Çevremdeklerin memnuniyetinden dolayı tercih ettim. Butik okul olması, her sınıftan tek şube olması tercihimize büyük katkıda bulundu. Kurumsal değil, kişiye özel çözümler.

Yakup Bal


Her yönden yakın olmanız, aile ortamı güvencesi, yabancı dil eğitimi ve eğitim kalitesi ile 3 çocuğumla 13 yıldır veliniz olmaktan mutluluk duyuyorum.

Oktay Mazlumoğlu


Tam bir aile içi eğitim kurumu gibi başarılı bir okulsunuz. Çocuklarım zevkle ve isteyerek okula gidiyor. Eğitim kadronuz hem ilgili hem de bilgili, emekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Mevlüt Demirdoğan


Atatürkçü bir okul oluşunuz başlangıçta yakın hissetmeme neden oldu. Her öğretmen ve personelin öğrenciye ismiyle hitap etmesi, onu tanıması ayrıcalıktır.

Figen Eminoğlu


Çocuklarının kesinlikle emin ellerde olduğunu bilmek bir anne baba için paha biçilemez. Her gün her defasında ne kadar doğru karar verdiğimizi düşünmekte çok huzur verici. Çizgisi net. Anasınıfındaki çocuğum okula gidemediğinde dakikalarca ağlıyorsa, 6.sınıftaki çocuğum her gün okulda mutlu olduğunu, öğretmenlerinin ilgisini anlatıyorsa işte orası Altın Eğitim ve doğru adrestir 👍

Irmak Sümengen


Tarzı ve kültür seviyesi net, eğitim ve öğretime olduğu kadar sanat ve disipline verdiği önem net, her konuda dengeyi yakalayabilen, öğrenciye olduğu kadar veliye yönelik faaliyetlerle etkin ortamlar sunan sıcak mekan=Altın Eğitim.
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Aynur YAMAN


Güler yüzlü ve hoşgörülü bir okulunuz var. Eğitim sisteminizi çok beğeniyorum.

Latife GÜVEN


Okulunuzun butik olması tercih nedenimizdi. Öğretmenlerle tanıştığımızda çocuğum için en doğru kararı verdiğimizi anladık. Farkınız öğrencilerinizi çok iyi tanımanız.

Zehra ALBAYRAK


Değerli Altın Eğitim Ailesi;
Öncelikle birçok duyguyu birada yaşadığımız başarı, emek ve özveri ile geçen 2015-2016 yılı eğitim dönemi için bütün Altın Eğitim çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2013 Mayıs ayında kızımızın 3 sınıf kaydı için ilk görüşmemize geldiğimizde saat 16.15 de görüşmeyi gerçekleştirdiğimiz okulun kurucu yardımcısının "görüşmeye 15 dakika ara verelim çocuklarımı evlerine yollayacağım" sözü ile şaşırdık. Okulun bahçesine çıktığımızda servislerın geldiğini ve okul kurucu yardımcısının diğer görevli öğretmenlerle birlikte tek tek çocukları servise bindirdiğini vedalaştığını gördük. O an karar verdik ve kayıt yaptırdık. 3 yıl geçti Mayıs 2016 da okulumuzun Bilim fuarına gittiğimizde kurucu yardımcımız yine kapıda ve ilkokuldan fuar için ortaokul binamıza gelecek çocukların servisini bekliyordu. Özveri emek ve güven ortamını bu kadar sürdürülebilir bir şekilde uygulamanız biz veliler için çok anlamlı.
Kızımız bu sene 5.sınıfı bitirdi. Bizi çok etkileyen diğer bir konuda öğretmen öğrenci ilşkileri. Öğrenciye özgüven aşılayan çağdaş insan olmaları için çaba sarf eden tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz. Matematik Öğretmenimizin kızımıza "seninle beraber öğrenmeyi öğreneceğiz" telkini ve sınıf öğretmeninin yıl sonunda karne yorum bölümüne "bu sene çabalamanın başarını getirdiğini gördün" yazıp 11 yaşında bir çocuğa yaşamın temel ilkelerini aktarmaları bizi çok mutlu etti.
Bu vesile ile 3 yıl önce katıldığımız asla ticari kaygısı olmadan iyi insan yetiştirmek için var gücü ile çabalayan Altın Eğitim Ailesinin tüm çalışanlarına iyi tatiller dileriz...


Murat-Gönül Yılmaz
 


Değerli Altın Eğitim ailesi biz 2015-2016 eğitim yılında iki çocuğumuzla okulunuza başladık okulunuzu tercih sebebimiz daha önce okulunuz da eğitim gören iki yeğenimin ve ailesinin çok memnun olmaları. Onlar il değişikliği nedeniyle okulunuzdan ayrıldılar, ancak her zaman Ankara'ya dönmeleri durumunda kesinlikle yine sizin okulunuzu tercih edeceklerini söylemeleri. Biz de bu tavsiyeler nedeniyle okulunuzu tercih ettik ve çok doğru bir karar verdiğimizi bir yıl içinde fazlasıyla gördük. Okulumuzun beni en çok etkileyen yanı çocukların kişilik gelişimlerine verdiği önem, çocukların kendine güvenmeleri ve kendilerini doğru ifade etmeleri konusunda katkınız çok fazla. Derslerin çok keyifli geçtiğini biliyorum çünkü ne ders konusunda ne de ödev konusunda hiç şikayetçi olmadılar evde de çok keyifle çalıştılar. Güvenlik konusunda da okula ilk başladığımızda size de iletmiştim çocukların servislere binmelerindeki titizliğinizi ve tek tek ilgilenmenizi çok beğenmiştim. Çocuklarımızın okulda güvende ve keyifli olduklarını bilmemiz bizim de işte daha rahat çalışmamızı sağlıyor. Şunu biliyorum ki eğitimde geri dönüş ve tekrar şansı yok her şeyi öğrenmesi gereken yaşta öğrenmeli bunun için çocuklarımın çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Son olarak şunu söylemek isterim bu güzel ailenin bir parçası olmaktan mutluyuz ve gururluyuz. Tüm ALTIN EĞİTİM ailesine sağlıklı ve keyifli bir tatil diliyorum emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Nurcan Yılmaz

 


Küçük yüreklere en nadide fidanları diken, aile ortamında çocuklarımı geleceğe hazırlayan,tebessümü en zor anda dahi bırakmayan, en başta geride böyle güzel bir yuva bırakan kıymetli insan Şebnur Hanıma, bayrağı sımsıkı teslim alan Tolga Özdemir'e emeği tartışılmaz değerli öğretmenlerimize ve Altın Eğitimin güler yüzlü bütün personeline sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.

Zelihan ÇAKIR

 


Merhaba,

Kızımı Altın Eğitim'e emanet edeli 2 sene oldu. Biz veliler söz konusu çocuklarımız olursa, iki kere düşünürüz. Çünkü çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Kızım okuluna başladığı zaman henüz 4 yaşındaydı, şimdi ise Ana sınıfını bitirdi. Okulunu çok sevdiği için huzurlu ve mutlu bir şekilde gidip geldi. Biliyorsunuz küçük yaştaki çocuklar okula uyum sağlamakta zorlanır, hatta gitmek istemezler. Biz bunu çok şükür hiç yaşamadık. Çünkü kızım okulunu ve öğretmenlerini çok sevdi. Sevgi her şeyin başında gelir. Eğer çocuk severse başarılı ve mutlu olur, özgüveni artar. Biz bunu Altın Eğitimin Altın kalpli yönetici ve öğretmenlerine borçluyuz.

Altın Eğitim okulları; sanata ve bilime önem veren, ticaretten uzak, gerçek anlamda eğitim veren başarılı bir kurumdur. Öğrencileri, özgüveni yüksek ve başarılıdır.
Başta okulumuzun sahibi Tolga Bey, Ana sınıfı öğretmenimiz Zuhal Hanım olmak üzere, bütün emeği geçen öğretmenlerimize, kurum çalışanlarına sevgi ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, nice başarılı yıllar dilerim.

HÜLYA ALTIN

 


Merhaba,

Tolga bey ;

Sizin nezdinizde çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederiz. Yıl içinde göstermiş olduğunuz performans, okul seçimi konusunda ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı tekrar tekrar kanıtlamıştır. 

Başarılarınızın artarak devamını dilerim. 

Celal TUNCAY


Merhaba,

Altı yıldır iki çocuğumu da emanet ettiğim okulumuzun velisiyim.

Kızım altıncı sınıfa geçiyor. Daha 3.5 yaşında iken okulun sevgi dolu kollarına bıraktığım oğlum ise seneye anasınıfına devam edecek.

Altın Eğitim Okullarını bir de veli gözü ile tanıyın istedim. Ne de olsa yaşanmışlıklardan oluşan tecrübelerim var okulla ilgili...

Altın Eğitim Okulları çatısının altında bambaşka bir iklim ve kültür hakimdir. Karmaşık ve kalabalık, bireyselleşmiş yaşantılarımızda artık göremediğimiz, bırakın okulları ailelerin bile öğretmeyi atladığı insana saygı, görgü, hoşgörü, sevgi, samimi bir güler yüz karşılar sizi okulun kapısında. Mesleğim ve merakım gereği pek çok özel okul dolaşmaktayım ki başka hiçbir eğitim kurumunda göremediğimiz ticaretten uzak, sadece çocuklarımızı değil bizleri de eğiten, hatta bazen bunaldığımız ve kilitlendiğimiz anlarda ayaküstü sohbetle bile psikolojik destek alabileceğiniz bir kurumdur Altın Eğitim. Başka okullarda ki gibi çocuğunuzu bahçe kapısında bırakmanız zorunlu değildir. İhtiyacınız olan her anda okulun tüm öğretmenlerine ulaşabilir, danışmanlık ve destek alabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız mutlaka çözüme ulaştırılır Altın Eğitim Okullarında. Yeter ki biz veliler de çözmek niyetinde olalım.

Altın Eğitim velileri işlerine hep geç kalırlar biliyor musunuz? Çünkü bahçeden içeri girdiniz andan itibaren, okulun çalışanlarıyla başlayan sabah selamlaşmanız; koridorda aslında çocuğunuzun dersine girmeyen diğer öğretmenlerle, sonra sınıf öğretmeniyle daha sonra da her sabah okulun kapısında hazır olan Tolga Bey ile devam eder ta ki siz saati fark edene ya da zil çalana dek. O huzurlu ve güvenli ortam fark ettirmeden sizi içine alır, ayrılmak istemezsiniz. Altın Eğitim'de öğretmenden, idari personele kadar tüm çalışanlar çocukların hepsini tanırlar. Tanımak sadece ismini bilmek değildir. Onların ilgi alanlarını, sorunlarını, yeteneklerini bilirler; hatta bazen bizlerden daha iyi tanırlar ve anlarlar çocuklarımızı.

Biz asla kardeş istemeyen kızımı tam üç ayda hazırladık bu fikre anasınıfı ve rehberlik öğretmeni başta olmak üzere tüm öğretmenleriyle. Yaşayacağımızı sandığımız kriz; var olmadan yok oluverdi. Şimdi sıra ergenlikte...

Bu arada Tolga Bey kim mi? Tolga Bey okulun kurucu yardımcısı yani okulun sahibi şaşırdınız değil mi? Diğer okullarda veliler bırakın okulun kurucusuyla sohbet etmeyi ya da selamlaşmayı kim olduğunu bile bilmezler. Tolga Bey; her sabah görevli diğer öğretmenler ile; lise binasına gidecek çocukları sohbet eşliğinde servise bindirir. Daima okuldadır onun tek işi Altın Eğitim Okullarıdır, çocuklardır, başka bir yerde bir şirketi ya da restoranı yoktur. Şoförlü ve pahalı arabası ile gelip hesabı alıp giden, okulu, eğitimi, çocuğu rant olarak gören pek çok özel okul sahibine asla benzemez.

Altın Eğitimin çocukları; müziklerini, yazılarını, şiirlerini, resimlerini, hayallerini paylaşma desteği alırlar okullarından. Paylaştıkça özgüvenleri artar yaratıcılıkları coşar.

Altın Eğitimin çocukları; derslerde sunumlar yaparlar anlattıkça öğrenir, kendilerini ve bilgilerini doğru ifade ederler. Bu çatı altında hepsi eşit hepsi özeldir.

Altın Eğitim çocukları; coşkuları ve heyecanlarıyla, milli bayramlarda tek millet, tek yürek , biz olma duygusunu hatırlatır hepimize.

Yıllardır biz velilerin; Altın Eğitim Okullarından öğrendiğimiz en önemli şey; eksik bilgi tamamlanır ama oturtulamamış özgüven, söndürülmüş ya da fark edilememiş yetenekler , en önemlisi de bozulmuş bir ruh sağlığı bir daha yerine konulamayabilir.

Son söz olarak derim ki çocuğunuza bir okul seçecekseniz eğer; kanmayın caf cafa, gösterişe satış stratejisi onlar... Deneyimlerime dayanarak söylüyorum, sizin paranızı okulun görselliğine harcayan bir özel okul; öğretmenlerini maddi anlamda tatmin etmiyordur ki fark edersiniz her yıl kadroları değişir. Naçizane fikrim; önce okulun çalışanlarını, öğretmenlerini,çocukları gözlemleyin size en doğru bilgiyi verir. Unutmayalım ki mutluluğu ve huzuru yakalamış olan öğretmenler mutlu ve umutlu çocuklar yetiştirirler.

Bu uzun ama hala eksik bulduğum anlatımımı okuyan herkese;

Saygı ve sevgilerimle,

Betül TOPUZOĞLU

 


Özel okul deyince aklıma öncelikle parasına güvenerek gelen şımarık disiplinsiz öğretmenlerine saygısı olmayan öğrenciler ve bu öğrencilere eğitim veren maaşını alıp gününü gün eden kendine gösterilen saygısızlığa göz yuman, öğrencinin saygı ahlak ve bilgisine bakmadan yüksek not veren öğretmenler İŞTE BUNLAR GELİRDİ HEP AKLIMA, BU DÜŞÜNCELERİMDEN DOLAYI HEM ÖĞRENCİLERDEN HEM ÖĞRETMENLERDEN HEMDE YÖNETİCİLERDEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM. Düşüncelerim bütün özel okullar içindi ama bu düşüncelerimi 180 derece değiştiren ÖZEL ALTIN EĞİTİM OKULLARININ tüm öğretmen öğrenci ve yöneticilerine çok teşekkür ederim. Eğitimin en iyisini öğrenciye vermeye çalışan, her türlü sosyal faaliyeti öğrencilerine aşılayan ve yaşatan, yurt içi ve dışı her türlü eğitim faaliyetlerini başarı ile yapan ve takip eden, eğitimin yanısıra öğrencinin her türlü sıkıntıları ile yakından ilgilenen öğretmen ve idarecilere nezdinizde çok teşekkür ederim.

Çok şey yazmak isterim ama sayfalara sığmaz ALTIN EĞİTİM OKULU hakkında. 6.sınıfta okuluna başlayan kızım hergün mutlu ve huzurlu bir şekilde gidip gelmekte. Kızım okula gelirken aklımda acaba diye bir soru asla gelmemekte. Teşekkürler ALTIN EĞİTİM. Okulda düzenlenen sosyal faaliyetlerde öğrencilerin, öğretmenlerin ve idarecilerin ne kadar özveri ve huzur ile birlik beraberlik içinde olduklarını gördüm. Diyeceğim son cümle BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün çizdiği yolda vatanını milletini bayrağını seven büyüklerine saygı küçüklerine sevgi gösteren öğrenciler yetiştirdiği için tüm ALTIN EĞİTİM OKULLARI camiasına çok teşekkür eder görevlerinizde başarılar diler saygı ve sevgilerimi sunarım.

Mehmet Serdar AĞAR

 


2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının sonuna doğru yaklaşırken çocuklarım, eşim ve kendi adıma sizlere, Altın Eğitim'in Altın yöneticilerine, Altın Eğitim'in Altın öğretmenlerine, Altın Eğitim'in Altın görevlilerine çok çok teşekkür ediyorum. Bizleride ailenize kabul ettiğiniz için, bizlerden tebessümü güler yüzü eksik etmediğiniz için, çocuklarımıza ve biz velilere karşı ilgili, alakalı ve hoş görü ile yaklaştığınız için. Çocuklarımızın başarılarını ilerleyen yıllarda ve üniversite sınavlarında daha çok göreceğiz, çocuklarımızın başarısı sizlerin ve bizlerin mutluluk kaynağı olacak inşallah.

Mustafa ÖZCAN

 


 

Özel Altın Eğitim Okulları Müdürlüğüne,

Oğlum Mervan Mücahit Güler'in mutlu bir dört yıl geçirmesini sağlayan okulumuz kurucusu sayın Şebnur hoca ve ailesine saygılarımı sunar, okulumuzun müdürü Özen hocaya çok teşekkür ederim. En büyük teşekkürü oğlumun öğretmenlerine sunuyorum, sizleri saygıyla anacağız. Oğlumun sınıf arkadaşlarının ailelerine saygılarımı sunarım. Arkadaşlarına teşekkür eder yeni hayatlarında başarılarını dilerim. Biz ailece tüm okulun personeline de teşekkür ediyoruz. Hakkımızı helal ediyoruz, onların da oğlum'a haklarını helal etmelerini temenni ediyorum. 10/06/2015

ALİ GÜLER

 


Altın Eğitim Ailesinin, kendi misyonunu doğru çizmiş bir okul olarak hiçbir günlük esintiye/modaya ve ticari kaygıya kapılmadan tıpkı Tevfik Fikret'in "Doğru bildiğin yoldan yalnız gideceksin" sözü gibi gerçekten iğneyle kuyu kazarcasına sabırla kararlılıkla çalıştığına bizler de tanık olduk. Çocuklarımız üzerindeki emeğinizi gerçekten ödeyemeyiz, Büyükşehirlerin yorucu yaşantısında yoğun tempoda çalışan ve yalnız çocuk büyüten anne/baba olarak çocuklarımızı sizlere emanet ettik, onların sırası geldiğinde anne/babası ailesi oldunuz, sırası geldiğinde eğitmeni oldunuz, öğretmeni oldunuz, kısacası herşeyi oldunuz ve neredeyse çocuklarımıza yetemediğimiz yerlerde öğretmenleri olarak annebabası oldunuz, Altın Eğitim sadece okul değil, çocuklarımın herşeyi ve tüm dünyası oldu, ana sınıfından beri güvenle gözüm arkada kalmadan ve benden daha iyi sahiplenildiğini bilerek teslim ettim çocuklarımı. Şimdi altıncı sınıfı bitirdiler.Eminim çocuklarımın da ileride hatıralarında en iyi bir yerlerde olacaksınız. Ebeveyn olarak nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Aydın/Sadberk DAŞAR  

 


Sevgili Tolga Öğretmenim ve  Altın Eğitim Ailesi,

2014-2015 Eğitim – Öğretim Yılında ki başarınız önceki eğitim dönemlerde de olduğu gibi tartışılmayacak kadar net gözlenebilen bir gerçektir. Altın Eğitim Ailesinin gayreti ve emekleri; yarının teminatı olarak gördüğümüz evlatlarımızda gözlemlediğimiz örnek tavır ve davranışlar olarak kendisini göstermektedir. Ne mutlu ki Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş ve akılcı toplumlar yaratmaya kendisini vakfetmiş bir okulumuz ve onun çok kıymetli eğitimcileri  var. Ne mutlu ki böyle nezih bir eğitim kurumuna sahibiz. Evlatlarımıza vermiş olduğunuz sonsuz emeğe teşekkür eder, İyi tatiller dileriz.

Güzide Ülkem KOÇYİĞİT ve Ebeveynleri.

 


Dear Tolga, on behalf of our school, the students involved in the coming exchange, Bror and myself, I would like to express our deepest sympathies and compassion upon the tragic coal mine disaster in the city of Soma. Even in a big country and with a large population like yours we suppose this tragedy makes a great impact and it’ s really sad for the hundreds of miners involved and their families. With sympathies and compassion Rune Olav and Bror

Rune Olav

Okulların, temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde denetlenmesi, okul sağlığının iyileştirilmesi hususunda teşvik edilmesi için uygulanan projede gerekli kriterleri karşılayan okulumuz “Beyaz Bayrak ve Sertifika ile ödüllendirildi. 

Beyaz Bayrak alımında emeği geçen herkese teşekkür ederiz...

Beyaz Bayrak nedir?

Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlıkları tarafından, okulların temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi amacıyla yürütülen proje çerçevesinde, temizlik açısından 100 üzerinden 90 alan ilköğretim okullarına beyaz bayrak verilmektedir.

Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlıkları tarafından, okulların temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi amacıyla yürütülen proje çerçevesinde, temizlik açısından 100 üzerinden 90 alan ilköğretim okullarına beyaz bayrak verilmektedir.

Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, toplum sağlığını koruma ve geliştirme, yaşam kalitesini yükseltme, temizlik ve hijyen konusunda yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirmenin, kamu kurum ve kuruluşlarının asli görevleri arasında olduğu vurgulanmıştır. Umumi Hıfzısıhha Kanunu gereği toplum sağlığını koruma ve geliştirmenin bakanlığı asli görevlerinden olduğunu kaydeden yetkililer, bu bağlamda Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliğine gidilerek, ilköğretim okullarının belli kriterler esas alınarak denetlenmesinin öngörüldüğünü kaydetmişlerdir.

Proje kapsamında, çocukların ruh ve beden sağlığının korunması amacıyla ilköğretim okullarına yönelik hijyen kurallarının belirleneceği ´´Okul Sağlığı Denetleme Formu´´ hazırlanmıştır.

Buna göre, okul içi ve çevresi, idari birim, öğretmen odası, kütüphane, ısıtma durumu, spor ve tiyatro salonu, atölyeler, laboratuarlar, revir, kantin, tuvaletler ve içme suları göz önüne alınarak 100 puan üzerinden bir değerlendirme yapılmaktadır.

Bu çerçevede iki Bakanlığın yetkililerince denetlenen okullarda, yapılan değerlendirme sonucunda 90 ve üzerinde puan alan okullara, sağlık ve temizliği simgeleyen beyaz bayrak ve sertifika verilecek. Bu belge 2 yıl süreyle geçerliliğini olacak, kontroller de bu süre içinde devam edecektir.

“BEYAZ BAYRAK” İŞ AKIŞI

1-Konunun İl Milli Eğitim Müdürlüğü kanalı ile okullara “Okul Sağlığı Denetim Formu” (EK:1) ve “Başvuru Formu” (EK:2) ile birlikte duyurulması,
2- Başvuruların “Beyaz Bayrak Denetim Formu”ndaki bilgiler dikkate alınarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü kanalı ile İl Sağlık Müdürlüğüne yapılması,
3-Başvuru yapan okulların, Gıda ve Çevre Kontrol hizmetlerinden sorumlu İl Sağlık Müdür Yardımcısı, Gıda ve Çevre Kontrol Şube Müdürü veya personeli ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünden iki yetkilinin katılımı ile oluşturulacak denetim ekibi tarafından denetim formuna göre denetlenmesi ve denetim raporunun düzenlenmesi,
4-Yapılan denetim sonucunda 100 puan üzerinden 90 ve üzeri puan alan okulların denetim raporları ile başvuru belgelerinin birer nüshasının “Sertifika” düzenlemek üzere Bakanlığımıza gönderilmesi,
5-Bakanlığımızca “Beyaz Bayrak Sertifikası” (EK:3) hazırlanarak İl Sağlık Müdürlüğüne gönderilmesi,
6- İl Sağlık Müdürlüğünce İl imkanlarından yararlanarak söz konusu okullara okul sağlığını ve temizliğini simgeleyen “Beyaz Bayrak” (EK:4) ve “Prinç Levha” (EK:5) hazırlanması,
7-Bakanlığımızca düzenlenen sertifika ile birlikte İl Sağlık Müdürlüğünce hazırlanacak olan “Beyaz Bayrak” ve “Prinç Levha”nın İl Sağlık Müdürü ve İl Milli Eğitim Müdürü tarafından söz konusu okullara takılması,
8-Düzenlenen sertifikanın iki yıl geçerli olması,
9-Bakanlığımızca “Beyaz Bayrak” verilen okulların listesinin 2 aylık periyotlarla Milli Eğitim Bakanlığına gönderilmesi.

DENETİM KRİTERLERİ VE PUANLAMA

A. OKUL ÇEVRESİ
1. Bahçenin etrafı çevrilidir. 1 puan
2. Okul çevresinde kontaminasyona yol açacak çöp ve atık yığınları, su birikintileri, zararlı canlıların yerleşmesine yol açacak ortamlar yoktur. 2 puan
3. Bahçede çöp kovaları ve tüm çöplerin toplandığı sistem vardır. 1 puan
4. Bahçe temizdir. 1 puan
5. Bina dış görünümü bakımlıdır. (boya, bakımı) 1 puan
6. Bahçe zemini düzgün, kazaya neden olabilecek etkenlerden arındırılmıştır(çukurlar, su birikintileri, kanalizasyon) 1 puan
B. OKUL İÇİ (Koridor)
1. Koridorlar temiz ve düzenlidir. 1 puan
2. Kapaklı çöp kovaları vardır. 1 puan
3. Koridorlar boyalıdır. 1 puan
4. Az kullanılan alanlar temiz mi? (merdiven altı, çatı boşluğu ...) 2 puan
C. SINIFLAR
1. Çöp kovası vardır, kapaklıdır. 2 puan
2. Sınıflardaki öğrenci sayısı 40 öğrenciden fazla değildir. 2 puan
3. Sınıflar uygun bir biçimde havalandırılmaktadır. 2 puan
4. Aydınlatma sistemi uygundur. 2 puan
5. Sınıfların günlük temizliği yapılmaktadır. 2 puan
6. Sınıflar temizdir. 2 puan
7. Sıralarda en fazla 2 öğrenci oturmaktadır. 1 puan
Ç. İDARİ BİRİM, ÖĞRETMEN ODASI, KÜTÜPHANE, DİĞER
1. Çöp kovası vardır. 1 puan
2. Günlük temizliği yapılmaktadır. 1 puan
3. Temiz ve düzenlidir. 1 puan
D. ISITMA DURUMU
1. Kalorifer sistemi vardır. 1 puan
2. Kazan dairesinde emniyet tedbiri alınmıştır. 1 puan
E. SPOR SALONU, TİYATRO SALONU, ATÖLYELER LABORATUVARLAR, DİĞER
1. Çöp kovaları vardır. 1 puan
2. Günlük temizlikleri yapılmaktadır. 1 puan
3. Temizdir. 1 puan
F. REVİR
1. Reviri vardır. 1 puan
2. Yeterli malzemesi vardır. 1 puan
3. Revir yoktur, İlkyardım dolabı vardır. 1 puan
4. İlkyardım dolabında yeterli malzeme vardır. 2 puan
5. Öğrencinin sağlık hizmetlerine hızlı ve doğru bir biçimde erişimi sağlanmaktadır, düzenli sağlık taraması ve aşı yapılmaktadır. 2 puan
G. KANTİN
1. Çalışanların portör muayeneleri düzenli yapılmaktadır. 4 puan
2. Son kullanım tarihi geçmiş gıda maddesi yoktur. 3 puan
3. Temizlik ve hijyen kurallarına uyulmaktadır. 3 puan
4. Kullanılan malzemeler temizdir. 3 puan
5. Kullanılan gıdalar Tarım Bakanlığından onaylıdır. 3 puan
6. Fiziki koşullar, havalandırma, aydınlatma yeterlidir. 2 puan
7. Lavabosu vardır. 1 puan
8. Duvarlar, zemin, tavan temiz ve bakımlıdır. 1 puan
9. Personelin giysisi temiz ve uygundur. 1 puan
10. Gıdalar uygun koşullarda saklanmaktadır. 3 puan
H. TUVALETLER
1. Kız öğrenci tuvaletleri temizdir. 3 puan
2. Erkek öğrenci tuvaletleri temizdir. 3 puan
3. Öğretmen ve personel için tuvalet vardır ve temizdir. 1 puan
4. Her teneffüs sonrası günlük temizliği yapılmaktadır. 3 puan
5. Çöp kovaları vardır. 1 puan
6. Tuvaletler temizdir. 2 puan
7. Sıvı sabun, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu veya el kurutma makinesi vardır. 3 puan
8. Kanalizasyon sistemi uygundur. 3 puan
9. Su kesildiğinde kullanılacak sistem vardır. 2 puan
I. İÇME SUYU
1. Şebeke suyu kullanılmaktadır. 2 puan
2. Deposu vardır. 2 puan
3. Depoların temizliği belirli periyotlarda yapılmaktadır. 3 puan
4. Depolar temizdir. 2 puan
İ.DİĞER
1. Temizlik personeli yeterlidir. 2 puan
2. Zararlılarla mücadele edilmektedir. 2 puan
3. Temizlik ekipmanları yeterlidir. 2 puan

Okullarımızda ilkokul, ortaokul ve liselerimiz için ayrı ayrı etüt programları uygulanmaktadır.

Etüt programları hafta içi her gün 16:40 -18:10 saatleri arasında uygulanmaktadır. Öğrencinizin etüt saatlerimize katılmasını arzu ediyorsanız, okul idaresine bildirerek, etüt kaydı yaptırmanızı önemle rica ederiz.

İLKOKUL ETÜT PROGRAMI

 Günler

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders

Geleneksel Çocuk

Oyunları

 Yaratıcı Drama

Bilişim Teknolojileri

Masa Tenisi

 

Fiziksel Etkinlik

 

2. Ders

 Ödev Saati

Ödev Saati Ödev Saati Ödev Saati

 

Ödev Saati

 

 ORTAOKUL ETÜT PROGRAMI

 Günler

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
1. Ders Ödev Saati Ödev Saati Ödev Saati Ödev Saati

 

Ödev Saati

 

 2. Ders

Geleneksel Çocuk

Oyunları
Yaratıcı Drama Bilişim Teknolojileri Masa Tenisi

 

Fiziksel Etkinlik

 

NOT : Hafta sonu olduğu için Cuma günleri ödev yaptırılmayacaktır.

Etüt programımızda ayda bir grupların çalışma saatleri yer değiştirecektir.

ANADOLU VE GÜZEL SANATLAR LİSELERİ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK PROGRAMLARI

Okullarımızda üniversiteye hazırlanan öğrencilerimizin, ilgi, yetenek ve kapasitelerini tanımaları ve gelişmeleri, toplumsal değerlere uyum içinde yaşamaları, duygusal, zihinsel ve fiziksel alanlarda kendilerini geliştirmeleri, kişisel sorunları çözme konusunda strateji ve alışkanlık kazanmaları ve bunlarla mücadele etmeleri gibi konularda rehberlik edilmektedir. Bu rehberlik çalışmaları süreci şu aşamalarla planlanmıştır:


1) DÜZENLİ ETÜT ÇALIŞMALARI:
Sınava hazırlanmak uzun soluklu bir süreçtir. Bu nedenle konuların ezberlenmesi yerine kavranmaya çalışılması şarttır. Konuyu kavramak ve kullanmak düzenli ve programlı etütlerde yapılan tekrarlarla ve pekiştirmelerle okulumuzda gerçekleştirilir. Kısaca üniversiteye hazırlık süreci sadece 12. sınıfta değil; 9. Sınıfta başlayarak mezun olana kadar devam eder.
Hafta içi okul derslerine ek olarak öğrencilere her sınıf düzeyinde takviye çalışmalar yapılır. 11. Sınıftan 12. sınıfa geçen öğrencileri, seneye girecekleri sınavın hazırlık sürecine motive etmek için okul kapandıktan sonra 2-4 hafta süresince etütler planlanır.
Aynı amaçla okullar açılmadan iki hafta önce oryantasyon ve hazır bulunuşluk çalışmaları başlatılır. Okulun açılmasıyla beraber 12. Sınıf müfredat konuları ile birlikte hafta içi okul sonrası ve cumartesi günleri ek dersler yapılır. Ek derslerin yanında öğrencilerin ihtiyacı doğrultusunda birebir etütlerle öğrenci desteklenir. Yılın başından itibaren belirli aralıklarla yapılan deneme sınavlarına yönelik, öğrenciyi kendi hedefine yaklaştıracak, küçük hedefler konulur. Maksat; öğrencinin sınav maratonundan kopmasını engellemek, başarı grafiğinin istikrarlı bir şekilde sürekli yukarı doğru çıkmasını sağlamaktır.

2) ÖDEV TAKİP SİSTEMİ:
Verilen ödevler, öğrenmenin kalıcı hale gelmesi ve konuların net anlaşılması açısından büyük öneme sahiptir. Bu nedenle öğrencilere kendilerine uygun ödevler verilir ve kontrol aşamasında öğrencinin kendi öğrenme sisteminin sorumluluğunu alması sağlanır. Bu yolla öğrencilerimizin okul dışında yapması gereken çalışmaları, görev ve sorumlulukları ile okula getirmesi gereken malzemelerin takibini öğrencinin kendisinin yapması; velilerin de bu çalışmaları kontrol aşamasında okulumuzla işbirliği içinde olması beklenir.

3) REHBERLİK ve DANIŞMANLIK SİSTEMİ:
Okulumuzda rehberlik ve danışmanlık hizmeti iki kanaldan yürütülmektedir: danışman öğretmen ve rehberlik servisi.
Okulumuzda sınıf rehber öğretmeninin dışında her öğrencinin bir danışman öğretmeni bulunmaktadır. Danışman öğretmen, öğrencinin akademik ve sosyal gelişimlerini yakından takip eder, ders çalışmaya motive eder; bir nevi öğrencinin okuldaki velisidir.
Devam eden sınav hazırlık sürecine ek olarak rehberlik servisi çeşitli rehberlik etkinlikleriyle öğrencilerin moral ve motivasyonunu en yüksek düzeyde tutmaya çalışır. Öğrencilerimizin mesleki seçimleri konusunda sağlıklı karar verebilmeleri için gelecekte yapmak istenilen meslekle ilgili mülakat yapılır. Öğrencilerimize herhangi bir mesleki tercihi varsa bu yönde ilerlemek üzere bilgi verilir. Bazen öğrenci kendi ilgi ve yeteneklerini bilmiyor olabilir. Bu tür durumlarda öğrenciye “Mesleki Eğilim Belirleme”, “Akademik Benlik Kavramı” gibi testler uygulanarak öğrencinin mesleki eğilimi belirlenir. Test sonuçları ile okul derslerinin puan ortalamalarına bakılır. Öğrencinin kişiliğine, ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre kendi çıtasına uygun gerçekçi hedefler koyması için rehberlik edilir, daha sonra bu alanda seçmeli derslere yönlendirilir.
Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda okulumuz rehberlik servisi, birçok başlık altında bireysel ve grupla rehberlik etkinlikleri uygular; mülakat, test, anket, öğrenci – veli seminerleri, veli bilgilendirme mektupları, üniversite tanıtım gezileri, motivasyon gezileri, yurtiçi- yurtdışı kariyer planlama fuarları gibi.

4) ZAMAN YÖNETİMİ:
Okulumuzda 9.sınıfa gelen her öğrencinin üniversite sınavına hazırlanmaya başladığı kabul edilir. Hem akademik alanda hem de sosyal-kültürel alanda başarılı olabilmenin yollarından biri zamanı verimli kullanma konusundaki alışkanlıkların kazanılmasıdır. Öğrencilerimizin zamanı etkin kullanıp kullanmadıklarını tespit etmek, zamanı etkin kullanamama nedenlerini ortaya çıkarmak, bu konuyla ilgili çözüm yollarını bulmak amacıyla “Zamanı Etkin Kullanma” anketi uygulanır. Anketin sonucuna göre; öğrencilerimizin zamanı etkin kullanabilmeleri için gerekli bireysel görüşme veya grupla seminer çalışması ile gerekli görülürse veli görüşmesi yapılır.

5) DOĞRU TERCİH YÖNLENDİRMELERİ:
Okullarda MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği gereğince, öğrenciler 10. Sınıftan 11. Sınıfa geçerken ilgi, yetenek, istekleri ve akademik başarılarına göre son iki yılda okuyacakları dersleri seçerler. Okulumuzdaki doğru tercih yönlendirmelerinin ilk basamağını bu nedenle seçmeli dersler seçimi oluşturur. Bu seçim öncesinde öğrencilere “Akadenik Benlik Ölçeği ve Mesleki Eğilim Envanteri” uygulanır. Ölçek ve envanter sonuçları okul öğretmenler kurulunda değerlendirilir, bu sonuçlar ve öğretmenlerin önerileri öğrenci ve velilerle paylaşılır. Bu yolla öğrenci kendisine en uygun alandaki dersleri seçerek eğitimine devam eder.
Doğru tercih yönlendirmelerinin ikinci basamağını da 12. Sınıf öğrencilerinin YGS ve LYS sonuçlarına göre yapılan tercih işlemi oluşturur. Öğrencilerin Türkiye genelindeki başarı sırası temel alınarak istek, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, ebeveyninin de görüşü alınarak tercih yapmaları sağlanır.

6) AKADEMİK TAKİP:
Öğrencilerin sınav sürecinde gelişmelerini takip etmek amacıyla konu, ünite ve deneme sınavları yapılır. Yapılan her sınavın sonuçları arşivlenir; öğrencinin puan grafikleri düzenli olarak takip edilir. Öğrenci, girdiği sınavlarda puanını istikrarlı bir şekilde yükseltiyorsa motive edilerek çalışmaları desteklenir. Puan takip grafiğinde öğrencinin akademik başarısı düşmüşse, zaman kaybetmeden öğrenciyle hem danışman öğretmen hem rehberlik servisi görüşür. Sorunun kaynağı tespit edilir. “Özel hayatın gizliliği ilkesi” çerçevesinde sorun öğrenci-öğretmen-idare ve veliyle hızlı bir şekilde çözülür, öğrenci tekrar sınava hazırlık çalışmalarına devam eder.

7) PANO ÇALIŞMALARI:
Üniversiteye hazırlık ve tercih süreci ile ilgili resmi kanallarla okulumuza ulaşan yayınlar, afişler, rehberlik servisimizce hazırlanan rehberlik bilgileri ve broşürler vb. çalışmalar panolarda güncellenerek sergilenir.

İletişim

  • Telefon: +90 (312) 282 08 08

Sosyal Ağlar

Sosyal ağlardan bize ulaşmak için

 

Buradasınız: Home Etüd Genel