Bizim İçin Ne Dediler?

Sevgili Altın Eğitim Okulları Ailesi,

Kızımızı, okulunuza kaydettirmemiz gündeme geldiğinde bizim için başlangıçta belirleyici olan, okulunuzun herkesçe bilinen bir çizgisinin olması ve fiziki yakınlığı olmuştu. Ancak; daha okul kapısından girerken bizlere gösterilen güler yüz ve ilgi, çalışanlar arasındaki uyumun yanında çalışanların okulu sahiplenme düzeylerinin yüksekliği ve okulu gezerken koridorlarda gördüğümüz öğrenci çalışmaları doğru yerde olduğumuz düşüncesini güçlendirmiştir.
Bir dönemi sizlerle geçirdikten sonra okulunuza ait bazı gözlemlerimizi paylaşmak isteriz.

Bunlar; çalışanlarınızın öğrencilerin yanında biz velileri de tanıyıp bizlere isimlerimizle hitap etmeleri ve bizlerle de yakından ilgilenmeleri, öğretmenlerinizin işlerini yaparken büyük bir çaba göstermeleri ve öğrenci merkezli eğitime önem vermeleri, yöneticilerin sabırla eğitimde kaliteyi artırma yönündeki çabaları bizi derinden etkilemiştir. Öğrencilerle ilgili basit sorunların çözümünde bile çalışanlar tarafından yapılan işbirliği bizlere bir eğitim kurumundan çok, mutlu bir aile ortamı izlenimini vermiştir. Bu mutlu aile ortamının sağlanmasında, yıllar önce okul kurucunuz Şebnur Altın'ın, okulunuzun temellerini sağlam atma yönündeki emeğinin ve bugün bayrağı teslim alan oğlu Tolga Özdemir'in bu sağlam temeller üzerinde ilerleme ve yükselme yönündeki çabasının büyük etkisi olduğunu belirtmekte yarar vardır. Bu mutlu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Altın Eğitim Okulu Ailesine teşekkürler, sevgiler...

Binbir Ailesi

alale

ALTIN EĞİTİM

Arkadaşlar hadi gidelim,

Lale bahçelerine.

Türlü türlü laleler,  öğretmenlere hediye.

Işık olup kucak açsınlar,

Ne güzel armağan bize.

Eğitimdir görmek istediğimiz.

Gerçeklerle yüzleşiriz.

İyi bir insan olup,

Takdir edilmek isteriz,

İyilik dolan kalbimizle,

Mutlu çocuklarız biz.

Dilara B. 4.sınıf


İlkeli, içten,güvenilir. Her çocuğu kendi çocuğu gibi gören, akademik olarak üst düzey bir kurum.

Gökmen-Elvan ÖZDENOĞLU


Küçük okulumuzda kocaman bir aileyiz biz 🤗 Güvenle, saygıyla, başarıyla, mutlulukla,6 yıldır iki kızımla Altın Eğitim Kurumlarında olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.
Burcu Öztürk


Okulda, Öğretimde, Eğitimde;

Kalite,
Başarı,
Güven,
Güvenlik,
Nitelik,
İçtenlik,
Mükemmellik,
Altın Eğitim'de.

Dr. Şenol HOROZOĞLU


Öncelikle bir butik okul, tüm okul yönetici ve öğretmenlerinin her öğrenci hakkında fikir sahibi olduğu, her bireyine örgün, aynı zamanda yaygın eğitim veren, onu hayata hazırlama amacı güden laik demokratik, çağdaş, yöneticilerinin idealist olduğu ortamı sıcak hür bir okul.

Ahmet Necati YEŞER


Deneyimli, bilinçli, son derece kaliteli ve yıllardır değişmeyen eğitim kadrosuyla sadece çocukları değil velileri de geliştiren okul.

Betül TOPUZOĞLU


Altın Eğitim, kocaman avlunun içinde yaşayan kalabalık bir aile gibidir. 

Güngör ERDOĞAN


Altın Eğitimin farkını en çok hisseden velilerden biri oldugumuzu düşünüyorum. İilkokul birinci sınıfın ilk dönemini başka okulda okuyan oğlumuz ikinci dönem Altın Eğitimde deneme dersine girdi. Öğleden sonra eski okuluna götürmek için geldiğimde ısrarla ayrılmak istemeyişi beni hala duygulandırır. O günü Altın Eğitimde tamamlamıştı. Çocuğumuz için aldığımız en doğru kararlardan biridir. Bir aile gibi içine çekti bizi. Sadece çocuğumuzu değil bizleri de eğitmesi, diğer okullardan farkı ve üstünlüğüdür. Sizlerle tanıştığımız için çok şanslı ebeveynler olduğumuzu biliyoruz. Teşekkürler.

Özcan FİLİZ


Çocuğum çok mutlu. Bu bana çok şey ifade ediyor. Bilime ve eğitime insana değer veren kolej,  ayrıca müşteri hissi yok. Çok araştırdık; Eryaman'da hatta Ankara'da Cumhuriyet ilke ve değerlerine, bilime, insana değer veren çok müstesna bir iki kolejden biri. Öğretmen yönetim ve çalışanlarıyla seçkin. İYİ Kİ ALTIN EĞİTİM VAR VE TEK. ÜLKEMİZİN BİZİM VE DÜNYANIN UMUDUSUNUZ. ŞAKA DEĞİL GERÇEK BU. FARK YARATAN OKUL. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Gamze SOLAK


Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün  çağdaş eğitim anlayışıyla çocuklarımıza şekil veriyorsunuz, her öğrencinin öğrenme stilini anlamaya çaba gösteren ve gerektiğinde teorik yönden desteğini esirgemeyen eğitimcilerle çalışıyorsunuz. Çocuklarımıza güvenli ve huzurlu bir eğitim atmosferi sağladığınız için teşekkür ediyorum.

Gülşah KÖK


Köklü, sakin, disipline önem veren ve tecrübeli eğiticileri olan bir eğitim kurumu olması nedeniyle tercih ettik. Ticari menfaatleri ikinci planda bırakması fark yaratmaktadır.

Zafer Yaman


Her şeyden önce çocuğumuz okula severek gidiyor. O servisteyken de, yemekteyken de, okuldayken de aklımız onda kalmıyor. Güvenliğine ve sağlığına özen gösteriliyor. Her sabah okulda servisten indiğinde öğretmenleri ve müdürü tarafından sıcak bir şekilde karşılanıyor. Gelişimiyle ilgili olumlu olumsuz bilgi bizimle paylaşılıyor. Küçük bir okul, herkes birbirini tanıyor, birbirine özen gösteriyor. Bir çocuğun, kalabalıkta kocaman bir okulda kaybolmaması büyük bir avantaj. Çocuğum okulda değerli olduğunu hissediyor. Çocukla iletişim için çaba harcanıyor. Pek çok özel okulla görüştük ve iki özel okul deneyimimiz oldu. Altın Eğitim Okulları, ticarethane değil, bir eğitim yuvası. Bu, günümüzde az rastlanır bir yaklaşım. Ayrıca eğitimde yeni yaklaşımları ve teknolojileri takip eden ve bunlardan heyecan duyan bir eğitim kadrosu var. Çocuklarımız kendi sınıf ve gelişim düzeylerine göre başarılılar ama bu başarı, delice bir stres ve öğrencileri yarıştırarak değil öğrenmeyi sevdirerek, çocukların kendi gelişim zamanlarında, hünerli eğitimcilerin dikkatiyle sağlanıyor.

Hilal K.


Çocuğumuz yurt dışından geldiği için butik okul olarak sizi tavsiye ettiler. Okul bir ticarethane zihniyetinde değil, çok kalabalik bir aile hissi veriyor bize. Okulunuzda yeni veli olmamıza rağmen her şey mutlaka çözüme kavuşturuluyor, çocuğumuz mutlu ve memnun dolayısıyla biz de anne baba olarak memnunuz.

Figan Erçevik


Çocukları kendileriyle barışık, yeniliklere açık, mutlu bireyler olması yönünde eğitim veren bir kurum arayışında Altın Eğitimi tercih ettim. Zaman geçtikçe bilimsellikten ödün vermeyen, öğretmenleri büyük bir özveriyle çalışan, çağın gerektirdiği teknolojiye ayak uyduran öğrenciler yetiştirmeyi kendine amaç edinen bir kurum olduğunu net bir şekilde gözlemledim. Teşekkürler Altın Eğitim.

Zuhal Erdem


Çevremdeklerin memnuniyetinden dolayı tercih ettim. Butik okul olması, her sınıftan tek şube olması tercihimize büyük katkıda bulundu. Kurumsal değil, kişiye özel çözümler.

Yakup Bal


Her yönden yakın olmanız, aile ortamı güvencesi, yabancı dil eğitimi ve eğitim kalitesi ile 3 çocuğumla 13 yıldır veliniz olmaktan mutluluk duyuyorum.

Oktay Mazlumoğlu


Tam bir aile içi eğitim kurumu gibi başarılı bir okulsunuz. Çocuklarım zevkle ve isteyerek okula gidiyor. Eğitim kadronuz hem ilgili hem de bilgili, emekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Mevlüt Demirdoğan


Atatürkçü bir okul oluşunuz başlangıçta yakın hissetmeme neden oldu. Her öğretmen ve personelin öğrenciye ismiyle hitap etmesi, onu tanıması ayrıcalıktır.

Figen Eminoğlu


Çocuklarının kesinlikle emin ellerde olduğunu bilmek bir anne baba için paha biçilemez. Her gün her defasında ne kadar doğru karar verdiğimizi düşünmekte çok huzur verici. Çizgisi net. Anasınıfındaki çocuğum okula gidemediğinde dakikalarca ağlıyorsa, 6.sınıftaki çocuğum her gün okulda mutlu olduğunu, öğretmenlerinin ilgisini anlatıyorsa işte orası Altın Eğitim ve doğru adrestir 👍

Irmak Sümengen


Tarzı ve kültür seviyesi net, eğitim ve öğretime olduğu kadar sanat ve disipline verdiği önem net, her konuda dengeyi yakalayabilen, öğrenciye olduğu kadar veliye yönelik faaliyetlerle etkin ortamlar sunan sıcak mekan=Altın Eğitim.
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Aynur YAMAN


Güler yüzlü ve hoşgörülü bir okulunuz var. Eğitim sisteminizi çok beğeniyorum.

Latife GÜVEN


Okulunuzun butik olması tercih nedenimizdi. Öğretmenlerle tanıştığımızda çocuğum için en doğru kararı verdiğimizi anladık. Farkınız öğrencilerinizi çok iyi tanımanız.

Zehra ALBAYRAK


Değerli Altın Eğitim Ailesi;

Öncelikle birçok duyguyu birada yaşadığımız başarı, emek ve özveri ile geçen 2015-2016 yılı eğitim dönemi için bütün Altın Eğitim çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2013 Mayıs ayında kızımızın 3 sınıf kaydı için ilk görüşmemize geldiğimizde saat 16.15 de görüşmeyi gerçekleştirdiğimiz okulun kurucu yardımcısının "görüşmeye 15 dakika ara verelim çocuklarımı evlerine yollayacağım" sözü ile şaşırdık. Okulun bahçesine çıktığımızda servislerın geldiğini ve okul kurucu yardımcısının diğer görevli öğretmenlerle birlikte tek tek çocukları servise bindirdiğini vedalaştığını gördük. O an karar verdik ve kayıt yaptırdık. 3 yıl geçti Mayıs 2016 da okulumuzun Bilim fuarına gittiğimizde kurucu yardımcımız yine kapıda ve ilkokuldan fuar için ortaokul binamıza gelecek çocukların servisini bekliyordu. Özveri emek ve güven ortamını bu kadar sürdürülebilir bir şekilde uygulamanız biz veliler için çok anlamlı.
Kızımız bu sene 5.sınıfı bitirdi. Bizi çok etkileyen diğer bir konuda öğretmen öğrenci ilşkileri. Öğrenciye özgüven aşılayan çağdaş insan olmaları için çaba sarf eden tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz. Matematik Öğretmenimizin kızımıza "seninle beraber öğrenmeyi öğreneceğiz" telkini ve sınıf öğretmeninin yıl sonunda karne yorum bölümüne "bu sene çabalamanın başarını getirdiğini gördün" yazıp 11 yaşında bir çocuğa yaşamın temel ilkelerini aktarmaları bizi çok mutlu etti.
Bu vesile ile 3 yıl önce katıldığımız asla ticari kaygısı olmadan iyi insan yetiştirmek için var gücü ile çabalayan Altın Eğitim Ailesinin tüm çalışanlarına iyi tatiller dileriz...


Murat-Gönül Yılmaz
 


Değerli Altın Eğitim ailesi biz 2015-2016 eğitim yılında iki çocuğumuzla okulunuza başladık okulunuzu tercih sebebimiz daha önce okulunuz da eğitim gören iki yeğenimin ve ailesinin çok memnun olmaları. Onlar il değişikliği nedeniyle okulunuzdan ayrıldılar, ancak her zaman Ankara'ya dönmeleri durumunda kesinlikle yine sizin okulunuzu tercih edeceklerini söylemeleri. Biz de bu tavsiyeler nedeniyle okulunuzu tercih ettik ve çok doğru bir karar verdiğimizi bir yıl içinde fazlasıyla gördük. Okulumuzun beni en çok etkileyen yanı çocukların kişilik gelişimlerine verdiği önem, çocukların kendine güvenmeleri ve kendilerini doğru ifade etmeleri konusunda katkınız çok fazla. Derslerin çok keyifli geçtiğini biliyorum çünkü ne ders konusunda ne de ödev konusunda hiç şikayetçi olmadılar evde de çok keyifle çalıştılar. Güvenlik konusunda da okula ilk başladığımızda size de iletmiştim çocukların servislere binmelerindeki titizliğinizi ve tek tek ilgilenmenizi çok beğenmiştim. Çocuklarımızın okulda güvende ve keyifli olduklarını bilmemiz bizim de işte daha rahat çalışmamızı sağlıyor. Şunu biliyorum ki eğitimde geri dönüş ve tekrar şansı yok her şeyi öğrenmesi gereken yaşta öğrenmeli bunun için çocuklarımın çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Son olarak şunu söylemek isterim bu güzel ailenin bir parçası olmaktan mutluyuz ve gururluyuz. Tüm ALTIN EĞİTİM ailesine sağlıklı ve keyifli bir tatil diliyorum emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Nurcan Yılmaz


Küçük yüreklere en nadide fidanları diken, aile ortamında çocuklarımı geleceğe hazırlayan,tebessümü en zor anda dahi bırakmayan, en başta geride böyle güzel bir yuva bırakan kıymetli insan Şebnur Hanıma, bayrağı sımsıkı teslim alan Tolga Özdemir'e emeği tartışılmaz değerli öğretmenlerimize ve Altın Eğitimin güler yüzlü bütün personeline sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.

Zelihan ÇAKIR


Merhaba,

Kızımı Altın Eğitim'e emanet edeli 2 sene oldu. Biz veliler söz konusu çocuklarımız olursa, iki kere düşünürüz. Çünkü çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Kızım okuluna başladığı zaman henüz 4 yaşındaydı, şimdi ise Ana sınıfını bitirdi. Okulunu çok sevdiği için huzurlu ve mutlu bir şekilde gidip geldi. Biliyorsunuz küçük yaştaki çocuklar okula uyum sağlamakta zorlanır, hatta gitmek istemezler. Biz bunu çok şükür hiç yaşamadık. Çünkü kızım okulunu ve öğretmenlerini çok sevdi. Sevgi her şeyin başında gelir. Eğer çocuk severse başarılı ve mutlu olur, özgüveni artar. Biz bunu Altın Eğitimin Altın kalpli yönetici ve öğretmenlerine borçluyuz.

Altın Eğitim okulları; sanata ve bilime önem veren, ticaretten uzak, gerçek anlamda eğitim veren başarılı bir kurumdur. Öğrencileri, özgüveni yüksek ve başarılıdır.
Başta okulumuzun sahibi Tolga Bey, Ana sınıfı öğretmenimiz Zuhal Hanım olmak üzere, bütün emeği geçen öğretmenlerimize, kurum çalışanlarına sevgi ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, nice başarılı yıllar dilerim.

HÜLYA ALTIN


Merhaba,

Tolga bey ;

Sizin nezdinizde çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederiz. Yıl içinde göstermiş olduğunuz performans, okul seçimi konusunda ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı tekrar tekrar kanıtlamıştır. 

Başarılarınızın artarak devamını dilerim. 

Celal TUNCAY


Merhaba,

Altı yıldır iki çocuğumu da emanet ettiğim okulumuzun velisiyim.

Kızım altıncı sınıfa geçiyor. Daha 3.5 yaşında iken okulun sevgi dolu kollarına bıraktığım oğlum ise seneye anasınıfına devam edecek.

Altın Eğitim Okullarını bir de veli gözü ile tanıyın istedim. Ne de olsa yaşanmışlıklardan oluşan tecrübelerim var okulla ilgili...

Altın Eğitim Okulları çatısının altında bambaşka bir iklim ve kültür hakimdir. Karmaşık ve kalabalık, bireyselleşmiş yaşantılarımızda artık göremediğimiz, bırakın okulları ailelerin bile öğretmeyi atladığı insana saygı, görgü, hoşgörü, sevgi, samimi bir güler yüz karşılar sizi okulun kapısında. Mesleğim ve merakım gereği pek çok özel okul dolaşmaktayım ki başka hiçbir eğitim kurumunda göremediğimiz ticaretten uzak, sadece çocuklarımızı değil bizleri de eğiten, hatta bazen bunaldığımız ve kilitlendiğimiz anlarda ayaküstü sohbetle bile psikolojik destek alabileceğiniz bir kurumdur Altın Eğitim. Başka okullarda ki gibi çocuğunuzu bahçe kapısında bırakmanız zorunlu değildir. İhtiyacınız olan her anda okulun tüm öğretmenlerine ulaşabilir, danışmanlık ve destek alabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız mutlaka çözüme ulaştırılır Altın Eğitim Okullarında. Yeter ki biz veliler de çözmek niyetinde olalım.

Altın Eğitim velileri işlerine hep geç kalırlar biliyor musunuz? Çünkü bahçeden içeri girdiniz andan itibaren, okulun çalışanlarıyla başlayan sabah selamlaşmanız; koridorda aslında çocuğunuzun dersine girmeyen diğer öğretmenlerle, sonra sınıf öğretmeniyle daha sonra da her sabah okulun kapısında hazır olan Tolga Bey ile devam eder ta ki siz saati fark edene ya da zil çalana dek. O huzurlu ve güvenli ortam fark ettirmeden sizi içine alır, ayrılmak istemezsiniz. Altın Eğitim'de öğretmenden, idari personele kadar tüm çalışanlar çocukların hepsini tanırlar. Tanımak sadece ismini bilmek değildir. Onların ilgi alanlarını, sorunlarını, yeteneklerini bilirler; hatta bazen bizlerden daha iyi tanırlar ve anlarlar çocuklarımızı.

Biz asla kardeş istemeyen kızımı tam üç ayda hazırladık bu fikre anasınıfı ve rehberlik öğretmeni başta olmak üzere tüm öğretmenleriyle. Yaşayacağımızı sandığımız kriz; var olmadan yok oluverdi. Şimdi sıra ergenlikte...

Bu arada Tolga Bey kim mi? Tolga Bey okulun kurucu yardımcısı yani okulun sahibi şaşırdınız değil mi? Diğer okullarda veliler bırakın okulun kurucusuyla sohbet etmeyi ya da selamlaşmayı kim olduğunu bile bilmezler. Tolga Bey; her sabah görevli diğer öğretmenler ile; lise binasına gidecek çocukları sohbet eşliğinde servise bindirir. Daima okuldadır onun tek işi Altın Eğitim Okullarıdır, çocuklardır, başka bir yerde bir şirketi ya da restoranı yoktur. Şoförlü ve pahalı arabası ile gelip hesabı alıp giden, okulu, eğitimi, çocuğu rant olarak gören pek çok özel okul sahibine asla benzemez.

Altın Eğitimin çocukları; müziklerini, yazılarını, şiirlerini, resimlerini, hayallerini paylaşma desteği alırlar okullarından. Paylaştıkça özgüvenleri artar yaratıcılıkları coşar.

Altın Eğitimin çocukları; derslerde sunumlar yaparlar anlattıkça öğrenir, kendilerini ve bilgilerini doğru ifade ederler. Bu çatı altında hepsi eşit hepsi özeldir.

Altın Eğitim çocukları; coşkuları ve heyecanlarıyla, milli bayramlarda tek millet, tek yürek , biz olma duygusunu hatırlatır hepimize.

Yıllardır biz velilerin; Altın Eğitim Okullarından öğrendiğimiz en önemli şey; eksik bilgi tamamlanır ama oturtulamamış özgüven, söndürülmüş ya da fark edilememiş yetenekler , en önemlisi de bozulmuş bir ruh sağlığı bir daha yerine konulamayabilir.

Son söz olarak derim ki çocuğunuza bir okul seçecekseniz eğer; kanmayın caf cafa, gösterişe satış stratejisi onlar... Deneyimlerime dayanarak söylüyorum, sizin paranızı okulun görselliğine harcayan bir özel okul; öğretmenlerini maddi anlamda tatmin etmiyordur ki fark edersiniz her yıl kadroları değişir. Naçizane fikrim; önce okulun çalışanlarını, öğretmenlerini,çocukları gözlemleyin size en doğru bilgiyi verir. Unutmayalım ki mutluluğu ve huzuru yakalamış olan öğretmenler mutlu ve umutlu çocuklar yetiştirirler.

Bu uzun ama hala eksik bulduğum anlatımımı okuyan herkese;

Saygı ve sevgilerimle,

Betül TOPUZOĞLU

 


Özel okul deyince aklıma öncelikle parasına güvenerek gelen şımarık disiplinsiz öğretmenlerine saygısı olmayan öğrenciler ve bu öğrencilere eğitim veren maaşını alıp gününü gün eden kendine gösterilen saygısızlığa göz yuman, öğrencinin saygı ahlak ve bilgisine bakmadan yüksek not veren öğretmenler İŞTE BUNLAR GELİRDİ HEP AKLIMA, BU DÜŞÜNCELERİMDEN DOLAYI HEM ÖĞRENCİLERDEN HEM ÖĞRETMENLERDEN HEMDE YÖNETİCİLERDEN ÇOK ÖZÜR DİLERİM. Düşüncelerim bütün özel okullar içindi ama bu düşüncelerimi 180 derece değiştiren ÖZEL ALTIN EĞİTİM OKULLARININ tüm öğretmen öğrenci ve yöneticilerine çok teşekkür ederim. Eğitimin en iyisini öğrenciye vermeye çalışan, her türlü sosyal faaliyeti öğrencilerine aşılayan ve yaşatan, yurt içi ve dışı her türlü eğitim faaliyetlerini başarı ile yapan ve takip eden, eğitimin yanısıra öğrencinin her türlü sıkıntıları ile yakından ilgilenen öğretmen ve idarecilere nezdinizde çok teşekkür ederim.

Çok şey yazmak isterim ama sayfalara sığmaz ALTIN EĞİTİM OKULU hakkında. 6.sınıfta okuluna başlayan kızım hergün mutlu ve huzurlu bir şekilde gidip gelmekte. Kızım okula gelirken aklımda acaba diye bir soru asla gelmemekte. Teşekkürler ALTIN EĞİTİM. Okulda düzenlenen sosyal faaliyetlerde öğrencilerin, öğretmenlerin ve idarecilerin ne kadar özveri ve huzur ile birlik beraberlik içinde olduklarını gördüm. Diyeceğim son cümle BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün çizdiği yolda vatanını milletini bayrağını seven büyüklerine saygı küçüklerine sevgi gösteren öğrenciler yetiştirdiği için tüm ALTIN EĞİTİM OKULLARI camiasına çok teşekkür eder görevlerinizde başarılar diler saygı ve sevgilerimi sunarım.

Mehmet Serdar AĞAR

 


2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının sonuna doğru yaklaşırken çocuklarım, eşim ve kendi adıma sizlere, Altın Eğitim'in Altın yöneticilerine, Altın Eğitim'in Altın öğretmenlerine, Altın Eğitim'in Altın görevlilerine çok çok teşekkür ediyorum. Bizleride ailenize kabul ettiğiniz için, bizlerden tebessümü güler yüzü eksik etmediğiniz için, çocuklarımıza ve biz velilere karşı ilgili, alakalı ve hoş görü ile yaklaştığınız için. Çocuklarımızın başarılarını ilerleyen yıllarda ve üniversite sınavlarında daha çok göreceğiz, çocuklarımızın başarısı sizlerin ve bizlerin mutluluk kaynağı olacak inşallah.

Mustafa ÖZCAN


 

Özel Altın Eğitim Okulları Müdürlüğüne,

Oğlum Mervan Mücahit Güler'in mutlu bir dört yıl geçirmesini sağlayan okulumuz kurucusu sayın Şebnur hoca ve ailesine saygılarımı sunar, okulumuzun müdürü Özen hocaya çok teşekkür ederim. En büyük teşekkürü oğlumun öğretmenlerine sunuyorum, sizleri saygıyla anacağız. Oğlumun sınıf arkadaşlarının ailelerine saygılarımı sunarım. Arkadaşlarına teşekkür eder yeni hayatlarında başarılarını dilerim. Biz ailece tüm okulun personeline de teşekkür ediyoruz. Hakkımızı helal ediyoruz, onların da oğlum'a haklarını helal etmelerini temenni ediyorum. 10/06/2015

ALİ GÜLER


Altın Eğitim Ailesinin, kendi misyonunu doğru çizmiş bir okul olarak hiçbir günlük esintiye/modaya ve ticari kaygıya kapılmadan tıpkı Tevfik Fikret'in "Doğru bildiğin yoldan yalnız gideceksin" sözü gibi gerçekten iğneyle kuyu kazarcasına sabırla kararlılıkla çalıştığına bizler de tanık olduk. Çocuklarımız üzerindeki emeğinizi gerçekten ödeyemeyiz, Büyükşehirlerin yorucu yaşantısında yoğun tempoda çalışan ve yalnız çocuk büyüten anne/baba olarak çocuklarımızı sizlere emanet ettik, onların sırası geldiğinde anne/babası ailesi oldunuz, sırası geldiğinde eğitmeni oldunuz, öğretmeni oldunuz, kısacası herşeyi oldunuz ve neredeyse çocuklarımıza yetemediğimiz yerlerde öğretmenleri olarak annebabası oldunuz, Altın Eğitim sadece okul değil, çocuklarımın herşeyi ve tüm dünyası oldu, ana sınıfından beri güvenle gözüm arkada kalmadan ve benden daha iyi sahiplenildiğini bilerek teslim ettim çocuklarımı. Şimdi altıncı sınıfı bitirdiler.Eminim çocuklarımın da ileride hatıralarında en iyi bir yerlerde olacaksınız. Ebeveyn olarak nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Aydın/Sadberk DAŞAR  

 


Sevgili Tolga Öğretmenim ve  Altın Eğitim Ailesi,

2014-2015 Eğitim – Öğretim Yılında ki başarınız önceki eğitim dönemlerde de olduğu gibi tartışılmayacak kadar net gözlenebilen bir gerçektir. Altın Eğitim Ailesinin gayreti ve emekleri; yarının teminatı olarak gördüğümüz evlatlarımızda gözlemlediğimiz örnek tavır ve davranışlar olarak kendisini göstermektedir. Ne mutlu ki Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş ve akılcı toplumlar yaratmaya kendisini vakfetmiş bir okulumuz ve onun çok kıymetli eğitimcileri  var. Ne mutlu ki böyle nezih bir eğitim kurumuna sahibiz. Evlatlarımıza vermiş olduğunuz sonsuz emeğe teşekkür eder, İyi tatiller dileriz.

Güzide Ülkem KOÇYİĞİT ve Ebeveynleri.


Dear Tolga, on behalf of our school, the students involved in the coming exchange, Bror and myself, I would like to express our deepest sympathies and compassion upon the tragic coal mine disaster in the city of Soma. Even in a big country and with a large population like yours we suppose this tragedy makes a great impact and it’ s really sad for the hundreds of miners involved and their families. With sympathies and compassion Rune Olav and Bror

Rune Olav


Benim bu okulda 7. senem. Öğretmenlerimden,yönetimden ve idari personelden çok memnunum. Herkese Altın Eğitimi tavsiye ediyorum. Yeni eğitim öğretim yılında bütün arkadaş ve öğretmenlerime başarılar dilerim.

Selina Becerik


Okulunuz öğrencilerinde Levent UĞUR"un Ülkede Adaletin Doğru İşlemesi ile ilgili Kompozisyon yazısını okudum. Bu kadar kısa bir anlatımda konuyu çok güzel işlemesinden dolayı Okulunuz öğretmenlerine,İlgililerine teşekkür etmek gereğini duydum. Başarılarınızın daim olmasını dilerim. Mehmet KALELİ 

Mehmet KALELİ


Sayın Tolga Özdemir Değerli Öğretmenim, Sizin ve Altın Koleji Eğitim Yuvasında görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor; sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum. Candan Dağ Bu Yayınevi 0532 451 66 86

Candan Dağ


Sevgili altın eğitimliler,sizlerle beraber geçirdiğimiz 5 yıl için çook teşekkürler .yeni başlıycak eğitim yılındada başarılrınızın devamının diliyoruz.

Fikriye Çetin


MERHABA OKULUNUZUN VE EĞİTMENLERİNİZİN ÇOK KALİTE OLDUĞUNU SÜREKLİ DUYUYORUZ ÇOCUĞUMUZUNDA SİZLERLE OLMASINI İSTİYORUZ SAYGILARIMIZLA KANTEMİR AİLESİ

ALİ KANTEMİR


Sayın Özel Altın Eğitim yetkilileri; Ben de okul kurucuları Şebnur hanım,Tolga bey ve de ayrıca yöneticileri Ali bey, Nesrin hanım,sınıf öğretmeni Havva hanım ile tüm öğretmenlerimizin yeni öğretim yılını tebrik eder çocuklarımız ve hepimiz için başarı ve mutluluk getirmesini temenni ederim.

Oktay MAZLUMOGLU


TÜM ALTIN EĞİTİMLİLERE YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA BAŞARILAR DİLERİM.

ZÜLAL TELLİ


Tüm Altın Eğitim ailesinin yeni yılını kutlar, yeni yılda tüm öğretmen ve öğrencilerimize Altın Eğitim'in çıtasını daha da yükseltecek başarılar dilerim. Mustafa KAVAL

Mustafa KAVAL


Tüm Altın Eğitimli Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum. Ve şimdiden iyi bayramlar diliyorum. Sevgiler saygılar.

Bahadır Güngördü


Merhaba, Başta baş Öğretmen Atatürk olmak üzere tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlarım, Saygılarımla.

Seyit Ali Erdoğan


Bir Ulusun Cagdas Ulkeler Duzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Ogretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir. Ögretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Ecem YAŞAR


Adıyaman Gerger Cumhuriyet İlköğretim Okulu müdürüyüm.Öncelikle okulunuzu, kalite programınızı Güneydoğunun mahrumiyet bir ilçesinden izleyip sizlerden öğrendiklerimizi, küçük çaptada olsa okulumuza yansıtıyoruz. Deneyimlerinizi paylaşıp, okulumuzu kardeş okul olarak görmenizi istiyoruz. Sesimizi duyup, iletişime geçerseniz seviniriz. şimdiden teşekkürler...

ŞEFİKA BOZER


Merhaba Altın kalpli Altın eğitimciler.Ben 1/A sınıfı öğrencilerinden Ecem YAŞAR'ın babasıyım Şu an Siirt'e geldik.Web sitenizden okula bakarken şunu farkettim Orası bizim bir Ailemiz olmuş megerse.Biliyormusnuz Ecem sizi arkadaşlarını ve okulunu çok özledi.Ama zamanla alışacak Ecem siirt sancaklar ilköğretim okulunda kaldığı yerden devam edecek size çok selam söylüyor ve Ellerinizden öpüyor.Başta Şebnur Hanıma,Tolga beye ve Biricik öğretmenimiz Hülya Hanıma kocaman sevgiler gönderiyoruz.Sizi unutmayacağız kendinize çok iyi bakın

Salih YAŞAR


 

Sevgili Altın Eğitim, Şebnur Hanım, Sizin sayenizde olağanüstü rahat ve huzurlu bir 8 sene geçirdik. Ege’nin ilköğretimi için seçebileceğimiz en iyi ve doğru kurum olduğunuzu gerçekten gösterdiniz. Hiç bir gün gözümüz arkada, aklımız Ege’de kalmadı çünkü aileden biri gibi Ege’yi düşündüğünüzü, onu koruyup kolladığınızı, onun için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı hep bildik. Her türlü sorunumuzda hep yanımızda, hep yardımcıydınız. Bütün bunlar için size minnetarız. Öğretim kadar eğitime de verdiğiniz önem sayesinde Ege’ye (ve de bize) bu kadar güzel ve sağlıklı bir gelişim ortamı sağladığınız için çok teşekkür ediyoruz. Öğretime verdiğiniz önemi sınıfımızın başarılarında, eğitime verdiğiniz önemi ise çocuğumuzda izliyoruz. Ege, yapabilirse bir Anadolu Lisesi’ne (herhangi birine de değil tabi ki, Ankara’daki ilk 10 okuldan biri olursa) devam edecek. Biz pek umutlu değiliz ama, Ege “benden umudu kesmeyin” diyor. Olmazsa da gene şehirde bir çözüm bulmaya çalışacağız. Bu yaz artık şehire geri taşınıyoruz, 13 senedir şehir dışında oturmaktan çok sıkıldık ve yorulduk. Hele benim gibi şehir dışında oturup daha da şehir dışında çalışıyorsanız, iyice zor oluyor. Ege çok rahat etti, artık biraz da o sıkıntıya girebilir diye düşünüyoruz. Şimdi, yeni bir okulda, kimsenin onu iplemediği bir ortamda Ege’nin ne yapacağını, bununla nasıl başa çıkacağını merakla bekliyoruz. Mezuniyet Töreninde herkesi görmeyi umuyorum ama olur da göremezsem, başta Ege’ye emeği geçenler olmak üzere, Altın Eğitimin bütün öğretmenlerine ve çalışanlarına da teşekkürlerimi iletirseniz sevinirim. Görüşmek üzere. Herşey için tekrar çok teşekkür ediyoruz. Sevgiler Banu-Ahmet BAYRAM

Banu-Ahmet BAYRAM


Sayın Tolga Özdemir, eğitim öğretim yılının sonuna yaklaşırken, Türkiye’nin çocuklar için ilk Gezici Kitabevi Deniz Papağanı Pafin yola çıkışının 5. yılında binlerce çocukla buluşmuş olmanın keyfini ve mutluluğunu yaşıyor. “Her çocuk okumalıdır” fikrinden yola çıkarak bugüne kadar kitapların büyülü dünyasını çocukların ayağına götüren Pafin, sizlerin de verdiği destekle Türkiye’nin birçok noktasındaki kitapsever çocuğa ulaştı, ulaşmaya devam ediyor. Pafin’e öğrencilerinizle buluşma fırsatı vererek, bu özel projeye sağladığınız katkı ve verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Yeni eğitim döneminde tekrar buluşmak dileğiyle...

Mehtap ARLI


Çok güzel bir tören oldu gerçekten Teşekkürler Sevgiler

Aylin Sönmez


Tüm öğretmenlerin anneler gününü kutlarız.

ASLI DEMİRTAŞ


2007 - 2008 10. sınıf ve 2008-2009 11. sınıf yılları oğlum Mustafa Volkan AKA'nın, hem de ergenlik döneminde en güzel gelişme süreci oldu - Daha önceki öğrenim sürecinde iki devlet okulu, iki özel okul değiştiren oğlum için hep endişe ve tedirginlik içindeydim (çevre koşulları, arkadaşlık ilişkileri ve eğitime bakış). - Tüm endişelerimi giderdiniz. - Öncelikle çevresine sayglı, - Özgüveni yüksek, - Arkadaşlık ilişkileri gelişmiş, - Doğru ve dürüst, - Eğitim sürecine katılımcı genç bir insan yetiştirirken iyi ki yanımdasınız.

Zeliyha YILDIRIM


Kurumunuzun çalışmalarını ve eğitime yaklaşımınızı beğeniyor bilginin yapılandırılması ve içselleştirilmesi yönünde gösterilen çabayı Ülkemiz geleceği için umut verici buluyorum.Bazı uygulama örneklerinizi de gittiğim kurumlarda kurumunuzun adını zikrederek aktarıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Hıfzı YETGİN-Antalya İlköğretim Müfettişi

Hıfzı YETGİN


7. sınıfımızın gösterdiği başarıyı kutluyor. Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmen ve yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile tüm Altın Eğitim ailesinin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Saygılarımızla,Yasemin-Mustafa KAVAL

Yasemin-Mustafa KAVA


Tüm Cumhuriyet Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutlar; Ulu Önderimiz Atatürk'ün yolunda nice fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştirmelerini dilerim. Mustafa KAVAL

Mustafa KAVAL


Başarılarınızın daim olsun... GÜNEŞ GÜZEL YÜREKLERDEN BATMASIN... SEVGİ VE SAYGILAR...

Mahmut Öztürk


MERHABA BENDE BU OKULDA OKUYORDUM 1998-2001 YILLARI ARASINDA GERÇEKTEN MUHTESEM BİR OKUL SU AN Kİ ETKİNLİKLERİ VE BAZI ULUSLARARASI PROJELERE GİRMESİ BENİ GERÇEKTEN ÇOK MUTLU ETTİ...ŞEBNUR HOCAMA SELAMLARIMI İLETMEK İSTERİM AYRICA ŞU AN GÖREVDE OLMAMASINA RAĞMEN ÇOK SEVDİĞİM ÖĞRETMENİM SUZAN SARAÇOĞLUNADA BANA EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEK İSTERİM...

BÜŞRA SİPAHİOĞLU


Ben sizin 1998-1999 yılı ve 1997-1998 yılı anasıfı ve 1.sınıfta okumuş bir öğrencinizim. Benim üzerimde emeği geçen bütün öğretmenlerime selam ederim.

Ceylin ÇAKAN


4 yıldır sizinleyiz çocuklarımıza kendi çocuğunuz gibi ilgilenmenizin tarifini yapmak çok zor çünkü ayrı bir mutluluk buda mutluluk+başarı demek ÖZEL ALTIN EĞİTİM OKULUNDA olmak tarifsiz bir güzellik ve ayrıcalık şebnur hanım ALLAH size uzun ve sağlıklı ömür versin çocuklarımızın başarılarına beraber şahit olalım özveriniz samimiyetinizle güçleniyorsunuz kurmuş olduğunuz sağlam kadroyla size sonsuz teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum ve sizi seviyoruz

Semiha BARTAN


Meraba...çok sevindim bu siteyi bulğuma nede olsa eski okulum..çok özledim mavi-pembe duvarlarını birinci sınıftaki kavgalarımızı...ama herşeyi değişmiştir ben en son 4 sene önce gördüm 3 sene de orda okudum ee az mı ? anasınıfı-bir-ikinci sınıflarımı orda okudum çocukluğumun güzel günleriydi o günler...Bazı öğrenciler kalmıştır belki benim dönemlerimden bilemiyorum ama hatırladıklarımıda özledim..Öğretmenlerimi de hatta bir drama öğretmenimiz vardı bide latin dansı yapmıştık galiba çok eğlenceliydi.... neyse çok uzun oldu bitiriyim artık.. Başarılar diliyorumm.. öğretmenlerime öğrencilerinize OKULUMA.... bana yazarsanız sevinirim küçük birşey de olsa yinede cevabınızı bekliycem...

Gizem Ütün


Sevgili Öğretmenlerim, öğrencilerinizden Selina Becerik'in dedesiyim. Velilere sunduğunuz tüm etkinliklerde, çocuklarımla birlikte yer aldım. ve sizlerin çalışmalarınızla ilgili tanıtım iletilerinizi de alıyorum ve ilginize teşekkür ediyorum.Selina'dan gözlemlediğim gibi, Atatürk'ün ülkeyi emanet ettiği gençleri yetiştirdiğiniz için ayrıca şükranlarımı sunuyorum.
Saygılar sunar, başarılar dilerim.

Lütfü Yanar

İletişim

  • Telefon: +90 (312) 282 08 08

E- Bülten Aboneliği

Okulumuzla ilgili haberleri almak için lütfen mail listemize kaydolunuz

 

Sosyal Ağlar

Sosyal ağlardan bize ulaşmak için

 

Altinegitim Shape Logo beyaz

Buradasınız: Home Bizim İçin Ne Dediler?